Binance Coin BNB Grafik ve Teknik Analiz

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

Binance Coin BNB Grafik ve Teknik Analiz sayfası al sat sinyalleri, teknik analiz, tüm zamanlar fiyat grafiği ve hareketli ortalama göstergesi verilerini içerir.Veriler TradingView ve Cryptocompare tarafından sağlanmaktadır. Gecikme ve yanlış veriler olabilir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Sadece teknik analiz verileri ile yatırım yapmak ciddi zarar etmenize de sebebiyet verir.
Veriler sayfa yenilendikçe otomatik olarak güncellenmektedir.

Binance Coin BNB BNBUSDT Teknik AL SAT Sinyalleri

İlgili gösterge Tradingview da bulunan çeşitli teknik analizlerin bir karmasından oluşan veri işleme yöntemi ile oluşturulmaktadır. Göstergede verilen al sat tut tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve temel analizden uzak salt sayısal veriler ışığında belli hesaplama yöntemlerine göre otomatik oluşturulmaktadır.

Binance Coin BNB BNBUSDT Güniçi Hareketli Ortalama Kadran Göstergesi

İş bu gösterge ilgili coin için gün içi en düşük ve gün içi en yüksek fiyatlardan oluşmaktadır. Göstergenin ucu kırmızı bölgede ise coin alt bollinger yakınlarında düşük seviyeden işlem görmekte, turuncu alanda ise orta bollinger yakınlarında işlem görmekte, yeşil bölgede ise üst bollinger yakınlarına yüksek bir fiyatta alıcı bulduğunu göstermektedir.

Binance Coin BNB BNBUSDT Tüm Zamanlar Fiyat Grafiği

Coininizin piyasaya sürüldüğü günden bu güne kat ettiği yolu görmeniz maksadı ile oluşturulmuş bir grafiktir.Alt tarafta bulunan zaman periyotlarını kullanarak istediğiniz döneme ait veriye kolayca ulaşabilirsiniz.

Binance Coin BNB Grafik ve Teknik Analiz sayfasını ziyaret ettiniz. Daha fazla içerik için lütfen sayfanın üst kısmındaki menüyü kullanınız.