ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

Aave AAVE Coin Yorum Analiz ve Videoları

❗ Aave AAVE, kripto paranızın içerik akış türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz

Aave AAVE Coin fiyat bilgisi, 24 saatlik fiyat değişimi miktarı ve yüzdesi, market büyüklüğü, yapılan son işlemin büyüklüğü ve en son hangi markette işlem yapıldığını dolar euro ve tl pariteleri özelinde takip edebilirsiniz. Veriler sürekli olarak güncellenmektedir güncelleme durursa sayfayı yenileye biliriniz.

Bilgilendirme

Aave AAVE Coin Yorum Analiz ve Videoları; Aave AAVE Coin kripto para hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Coinleriniz hakkında uygulamamızda yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; Aave AAVE Coin kripto para yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Barbarossa
Barbarossa
Kasım 7, 2021 2:11 am

mayıs ayında yaptığı ATH’yi görebileceğini sanmıyorum.

bilirkisi
bilirkisi
Kasım 12, 2021 1:29 am
Reply to  Barbarossa

kardeşim boş yapma görsün nelere olacak

Ahmet kaya
Ahmet kaya
Ekim 18, 2021 11:11 pm

100 dolar ken aldığım da bana gülen arkadaşlarım oldu ve şuan da 295 dolar bana gülenlerin götüne girsin bu yükseliş şuan da 2,28% bir düşüs söz konusu lakin tekrardan pump yapıp 400 dolar olacağını ümit ediyorum ytd