ALBRK Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ ALBRK için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


ALBRK Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ALBRK Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ALBRK Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Hakkında Bilgi

ALBARAKA’YI TANIYIN
Albaraka Türk Katılım Bankası olarak, Türkiye’de faizsiz bankacılığa öncülük ederek 1984’te kurulduk ve 1985’te aktif olarak hizmet vermeye başladık. Ortadoğu’nun güçlü sermaye gruplarından olan Albaraka Bankacılık Grubu (ABG), İslam Kalkınma Bankası (IDB) ile Türk ekonomisine yarım yüzyıldan fazla hizmet veren yerli bir sanayi grubunun öncülüğünde kurulan bir katılım bankası olarak, Türkiye’deki faaliyetlerimizi 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’na uygun olarak sürdürmekteyiz.
30.06.2019 tarihi itibariyle ortaklık yapımızda; yabancı ortakların payı %65,99, yerli ortakların payı %8,77, halka açık olan pay ise %25,23’tür.
Kısaca Albaraka
Cari ve Katılma hesaplarında biriken fonu ticaret ve sanayi finansmanlarında işletiyor, elde ettiğimiz faizsiz kârı müşterilerimizle paylaşıyoruz.
Müşterilerimize bireysel finansman, kurumsal finansman, finansal kiralama ve proje bazlı kâr/zarar ortaklığı gibi hizmetler sunuyoruz.
Ana ortağımız olan Albaraka Banking Group’un faaliyet gösterdiği Körfez, Ortadoğu ve Kuzey Afrika coğrafyalarında finansal ürün ve hizmet sunma konusunda en iyi bölgesel banka olma vizyonuna sahibiz.
Singapur’dan İngiltere’ye, Güney Afrika’dan Fas’a, Avustralya’dan Kazakistan’a 80 ülkede 1000’e yakın bankayla kurduğumuz geniş muhabirlik ağıyla; müşterilerimize hızlı, kaliteli ve güvenli dış ticaret yapma olanağı sunuyoruz.
Bireysel ve küçük işletmelerin finansal ihtiyaçlarına destek veriyoruz.
2 yurt dışında olmak üzere 230 yurt içi şubemiz ve 3.884 personelimizle müşterilerimize global bir katılım bankası olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 4:05 pm

ALBRK, Bankanın çıkarılmış sermayesinin tamamı nakden (bedelli) karşılanmak suretiyle %85,18518 oranında, 1.150.000.000 TL artırılarak 1.350.000.000 TL’den 2.500.000.000 TL’ye çıkarılmasına ilişkin Taslak İzahname’nin onaylanması için Sermaye Piyasası Kurulu’na gerekli başvuruda bulunulmuştur. 

Talim can
Talim can
Ekim 29, 2021 5:38 pm

Faiz dustu de sana da faiz haram biraz cik yukselde kurtulalim senden ulan ne ugursuz bir bankasin sen. Be