ANELE Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ ANELE için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


ANELE Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ANELE Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ANELE Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Yolculuğumuz Rıdvan Çelikel‘in 1986 yılında Anel Elektrik’i kurmasıyla başladı
Kurucumuz Rıdvan Çelikel’in 1986 yılında Türkiye’de başlattığı yolculuğumuz, dünyanın farklı coğrafyalarında prestijli projeler ile devam ediyor. Bugün, aynı hedefe birlikte yürüyen yaklaşık 2.000 kişilik bir ekibiz.
 
30 yılı aşkın sürede, 3 kıta ve 14 ülkede, 13 milyon metrekareden büyük bir alanda, 200’den fazla projeyi başarıyla tamamladık. Türkiye, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dhabi ve Dubai), İngiltere, Hollanda ve Azerbaycan’da  devam eden elektrik ve mekanik taahhüt operasyonlarımıza ek olarak, işletme bakım, alçak gerilim pano üretimigemi elektrik ve elektronik sistemleri (savunma sanayi) ve geri dönüşüm alanlarında da hizmet sunuyoruz.
 
Attığımız her adımda, bizi biz yapan değerlerimiz olan Akılcılık, Gelişim, Saygı, Azim ve Beraberlik en kıymetli rehberimiz. Biz, çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknoloji gücünü stratejik becerileri ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunuyoruz. İşimizi en iyi şekilde yaparken toplumda değer yaratma hedefini de ön planda tutuyoruz.  Başarımızı, sürekli gelişen ve geliştiren, yenilikleri takip eden, yaptığı işlerle olduğu kadar, gönüllülük faaliyetleriyle de toplumda değer yaratan büyük bir ekip olmaya borçluyuz!
 
İşimizi en doğru şekilde yapmanın yanı sıra, dünyada değerli ve kalıcı izler bırakmayı da önemsiyoruz. Eğitim, çevre ve sanat alanlarında gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk faaliyetleri ile toplumda değer yaratmaya odaklanıyoruz. Biz, hayal ettiğimiz dünya için çözümler üretmeye çalışan, krizi gelişim fırsatı olarak gören, sosyal sorumluluk projelerine gönülden ve aktif destek veren bir ekibiz.
 
Yolumuzda emin adımlarla ilerlerken, yarını bugünden düşünmeye ve tasarlamaya devam edeceğiz.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:46 am

INFO,ANELE, Anele Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’nin sermayesinin 200.000.000 TL’den 265.000.000 TL’ye artırılması kapsamında ihraç edilen 65.000.000 TL nominal değerli payların yeni pay alma haklarının kullanımı sonrası kalan ve Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasa’da satışa sunulan 181.109,903 TL nominal değerli payların %94,5’i Metin Kayar, %5,5’i Tolun Kudaloğlu tarafından alınmıştır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 19, 2021 1:25 pm

INFO,ANELE, Sermaye artırımına aracılık ettiği Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’nin 18 – 19 Kasım 2021 tarihlerinde 2 işgünü süre ile Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasada satışa sunulan ve rüçhan haklarının kullanılmasının ardından kalan 181.109,903 TL nominal değerli paylarının tamamının satışı bugün itibarıyla tamamlanmıştır. 

İsmail Dalyan
İsmail Dalyan
Ekim 29, 2021 12:30 am

seni ne bundan sonra ne alacam nede aldiracammm ulan at afalılar aylardır yükselmezmi gözümü kapatıp herhangi bi kağıt alsam daha çok şansım vardı almayin bdnce batirdi beni ytd