ANHYT Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ ANHYT için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


ANHYT Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ANHYT Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ANHYT Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Anadolu Hayat Emeklilik Anonim Şirketi’nin fiili faaliyet konusu, ferdi veya grup bireysel emeklilik faaliyetlerinde bulunmak, bu kapsamda emeklilik fonları kurmak, kuracağı fonlara ilişkin iç tüzüğü oluşturmak, emeklilik sözleşmeleri, yıllık gelir sigortası sözleşmeleri, portföy yönetimi sözleşmeleri, fon varlıklarının saklanması için saklayıcı ile saklama sözleşmeleri akdetmek, ferdi veya grup hayat ya da ölüm sigortaları ile bunlara bağlı kaza sigortaları, her türlü can sigortaları ve bütün bu sigortalarla ilgili reasürans işlemleri yapmaktır.
Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 3:54 pm

ANHYT, Şirketin 01.01.2021-30.11.2021 dönemine ait brüt prim üretimi, hayat dalı 1.712.594.959,98.-TL, hayat dışı 1.679.062,64.-TL olmak üzere toplam 1.714.274.022,62.-TL olarak gerçekleşmiştir. 

Hakkı yeten
Hakkı yeten
Ekim 29, 2021 12:31 am

birikim yapmak için yıllarca buraya para yatırmayın derim devlet katkısı falan hikaye olduğu gibi, dolar karşısında eriyen türk lirası nedeniyle birikiminiz buhar olacaktırayrıca parayı verip vermeyecekleri de şüpheli. keza iptal işlemi için bile adama 40 takla attırıp yatırdığınız paradan daha azını size veriyorlarsaoraya para falan yatırılmaz. açın bir şikayetvar.com’dan şikayetleri okuyun. sistemden çıkmak isteyen insanları nasıl mağdur ettikleri ortadaykenyıllarca bunlara para vermek nasıl akıl kârı olabilir? Ytd