ARZUM Hisse Yorum Analiz ve Videolar


ARZUM Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ARZUM Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ARZUM Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 50 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermektedir. Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.
“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesini yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.
Bugün gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 35’e yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak “dünya markası olma” yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Detaylı ve güncel bilgi için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 3:55 pm

ARZUM, Yönetim Kurulunun 16.12.2021 tarihli toplantısında; Şirketin Serbest Depo Yönetimi, Gümrüklü Depo Yönetimi, Yurt İçi Dağıtımı, Tersine Lojistik, Katma Değerli Hizmetler Operasyonları ihtiyaçlarını karşılamak üzere Şirket adına PSD Proje Danışmanlık Hizmetleri Şirketi tarafından yürütülen ihale sürecinde kalite ve fiyat dengesi gözetilerek yapılan değerlendirmeler sonucunda, Ceva Lojistik Ltd. Şti. (Serbest Depo Yönetimi, Gümrüklü Depo Yönetimi, Yurt İçi Dağıtımı, Tersine Lojistik), Degsan Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. (İade Tasnif, Parçalama, Ürün Yenileme, Hurda Yönetimi) ve UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (Kargo) firmalarının teklifleri Şirketçe olumlu karşılanmış olup, depolama giderlerinin Şirketin ileride tutacağı stok miktarına, sevkiyat bedelinin ürün satışlarına bağlı olarak değişkenlik göstereceği ihale sürecinde, 3+2 yıllık süre için imzalanan sözleşme maliyetinin her durumda 65 Milyon TL’yi ve dolayısıyla Sermaye Piyasası Kurulu’nun (II-17.1) sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği’nin 1.3.9. numaralı ilke kararında belirtilen oranları aşacağı öngörülmektedir. 
Bu açıklamada bahsi geçen ihale konusuna ilişkin olarak, ihalenin birden çok aşamadan oluşacak olması, gerekli görülmesi durumunda revize tekliflerin alınacak olması ve teklif veren tedarikçi Şirketlerin depolama alanlarının tarafça fiziki olarak da kontrol edilmesi gerekliliğinden hareketle ihalenin bitiş süresinin tam olarak bilinemiyor olması sebepleriyle Şirketin Yönetim Kurulu tarafından alınan 20.10.2021 tarih ve 2021/028 numaralı karar ile Sermaye Piyasası Kurulu’nun (II-15.1) sayılı Özel Durumlar Tebliği’nin 6. maddesi kapsamında içsel bilginin açıklanmasının ertelenmesi kararı verilmişti. İlgili ihalenin 16.12.2021 itibarıyla sonuçlanması sebebiyle işbu açıklama yapılmaktadır. 

Kemal Bey
Kemal Bey
Ekim 29, 2021 12:44 am

son dönem halka arzların yüz karasıdır
trilc rekor kırıp %700 artış yaparken #arzum un arz olduğundan bugüne getirisi %30 dur.
gerçi buna rağmen 1 yıl kağıdı elde tutsanız %30 dan daha az kazanmayacağınızı düşünüyorum.şöyle düşünelim: 1 yılda %19 mevduat faizimi yoksa arzum hisse senedi mi alırdınız? eğer bu furya devam ederse tasarruflarını halka arz ile hisse senedinde tutacak çok kişi olacaktır

ismail Poyraz
Üye
ismail Poyraz
Ocak 2, 2021 4:44 pm

Sanki biraz erken tavan bozdu önümüzdeki hafta takibindeyim.