ATATP Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ ATATP için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


Atp Ticari Bilgisayar Agi ve Elektrik Guc Kaynaklari Uretim Pazarlama ve Ticaret hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz
İçerikler; Atp Ticari Bilgisayar Agi ve Elektrik Guc Kaynaklari Uretim Pazarlama ve Ticaret hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 29, 2021 12:48 pm

ATATP, Şirketin 15.11.2021 tarihli özel durum açıklamasında, Şirketin %100 bağlı ortaklığı olacak yeni bir şirket  kurulmasına, söz konusu şirketin sermayesinin 100.000 TL olmasına ve sermayenin tamamının Şirketimiz  tarafından nakden karşılanmasına karar verildiği açıklanmıştı.Söz konusu şirket, “Konuk Ağırlama Teknolojileri ve  Uygulamaları Anonim Şirketi” unvanı ile kurulmuş olup 26.11.2021 tarihinde İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü  tarafından tescil edilmiştir. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 19, 2021 1:22 pm

ATATP, Şirket, Genel Müdüre bağlı ATP Yazılım Geliştirme bölümünün oluşturulmasına ve Genel Müdür Yardımcısı olarak İlyas Daşkaya’nın atanmasına karar verilmiştir.