AVHOL Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ AVHOL için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


AVHOL Avrupa Yatırım Holding A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; AVHOL Avrupa Yatırım Holding A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ AVHOL Avrupa Yatırım Holding A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

AVHOL Avrupa Yatırım Holding A.Ş., eski adıyla Baysan Trafo Radyatörleri Sanayi ve Ticaret AŞ, radyatörler, radyatör tankları, dalga duvar ısıtıcıları ve bunların tankları ve ayrıca enstrüman panelleri imalatı ile uğraşan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirketin Türkiye’de Şirket ürünlerinin pazarlanması (ithalat ve ihracat) uğraşan Baysan Transformatör Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi adında bir iştiraki vardır. Şirket, ürünlerini Ukrayna, Rusya, Romanya ve Polonya’ya ihraç etmektedir. Şirket Ağustos 2014’te Gülden Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. ve Valide Etfal Özel Sağlık Hizmetleri Medikal İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited’i satın almıştır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 8, 2021 1:18 pm

AVHOL, Şirketi 07.12.2021 tarih ve 2021/24 sayılı kararı ile kayıtlı sermaye tavanının 50.000.000 TL’den 120.000.000 TL’ye çıkarılmasına ve kayıtlı  sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2022 – 2026 yıllarını kapsayacak şekilde güncellenmesine,Esas sözleşme değişikliğinin yapılması amacıyla  başta Sermaye Piyasası Kurulu ile Ticaret Bakanlığı olmak üzere gerekli başvuruların yapılmasına, yapılacak esas sözleşme değişikliklerinin ilk genel  kurulda pay sahiplerinin onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.