❗ AVOD için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


AVOD Kurutulmus Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; AVOD Kurutulmus Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ AVOD Kurutulmus Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

AVOD A.Ş. 2003 yılında, HASAT BNO Group(kuruluş tarihi,1995)un sağlam temellerine dayanarak kurulan bir anonim şirkettir. Kuruluşu ile beraber HASAT BNO Group’un itici gücünü de alarak AVOD A.Ş., her türlü kurutulmuş sebze ve türevleri, sebze bazlı hazır yemek, tarımsal üretim, işleme, uluslararası satış ve pazarlama konusunda Türkiye’nin lider şirketlerinden biri olmuştur. 15.000 m² açık ve 5.000 m² kapalı alan ile yıllık 3.000 ton son ürün kapasitesi ile Türkiye kurutulmuş sebze ihracatının %20 lik kısmını gerçekleştirmektedir. ve Farmer`s Choice markası ile de iç piyasaya ürünler vermektedir.
Müşteri memnuniyetinin kaliteli ürün ve üretimden geçtiği felsefesine inanan AVOD A.Ş. tohum ithalinden son ürün paketlemesine kadar geçen tüm evrelerde profesyonel zirai ekim, üretim, kalite kontrol elemanları ile süreci başından sonuna kadar titizlikle takip etmektedir. Kurulmuş olan BRC ve IFS sistemleri üretimin uluslar arası standartlarda olmasını sağlamaktadır.
Ürünlerimiz, üretim şekli, hammaddelerin gördüğü işlem ve ürün çeşitlerine göre 5 ana gruba ayrılmıştır.
Güneşte Kurutulmuş Ürünler
Fırında Yarı Kurutulmuş Ürünler
Soslar ve Bruchettalar
Fermente Sebzeler
Közlenmiş Ürünler
Ürünlerimizi kullanıldığı sektör bazında ele alırsak.
Endüstriyel üreticilere yarı mamul olarak giden ürünler
Restoran, otel, catering endüstrisine dağıtım yapan distribütör ve ithalatçılara giden nihai ürünler
Uluslararası zincirlere verilen perakende ürünler, şeklinde sıralayabiliriz.
AVOD A.Ş., sahip olduğu üretim ve depolama kapasitesi ile 5 kıtadaki müşterilerine tüm yıl boyunca kesintisiz olarak ürün sevkiyatı yapabilmektedir.
Firmamız güneşte kurutma işlemini Ege bölgesi’nin çeşitli köşelerine dağılmış kurutma istasyonlarında, kurutma sonrası aşamaları ise İzmir’deki ayda 200 ton işleme kapasitesine sahip işletmemizde gerçekleştirmektedir.
Gücü, deneyimi, sektördeki mevcut iddiasıyla ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda AVOD A.Ş., Fırında Yarı Kurutulmuş Domates üretmek için gerekli atılımı gerçekleştirmiş ve fırın kurutma sistemini faaliyete geçirmiştir.
Bu sistem, üretim açısından yepyeni ve farklı bir teknoloji ifade etmektedir. Sistemin kurulması ile beraber şirketimizin önünde yepyeni bir yol açmıştır.
Oldukça yeni ve kaliteli kurutma sistemlerine sahip olan işletmemiz fırında kurutulmuş ürünler işlemeye devam etmektedir.
Uluslar arası düzeyde kabul görmek, bunu tutarlılıkla ve daha iyileştirerek sürdürmek için işletmemiz BRC ve IFS sistemine akredite olarak sistem sertifikalarını edinmiştir. Her biri profesyonel bilgi ve deneyimle donatılmış Kalite Güvence Ekibimiz bu hususta gerekli çalışmaları yapmış ve hali hazırda yapmaya devam etmektedir.
Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 7, 2021 1:25 pm

AVOD, Şirketin 300.000.000 TL olan kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 90.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin %200 oranında bedelli  olarak; 
180.000.000 TL tutarında nakden artışla 270.000.000 TL’ye çıkarılması nedeniyle ihraç edilecek 180.000.000 TL nominal değerli payların  halka arzına ilişkin hazırlanan izahnamenin onaylanması amacıyla 06.12.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuru yapılmıştır.

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:38 pm

AVOD,ETHEM KOYUNBAKAN, 23/11/2021 – 23/11/2021 tarihinde A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 5,16 – 5,16 TL fiyat aralığından 22 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca /ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 23/11/2021 tarihi itibariyle %0,000024 sınırına ulaşmıştır. 

Oguzhan temel
Oguzhan temel
Ekim 29, 2021 5:48 pm

Arladaşlar zarar 30 bin 2 yıl oldu ben yıldım artık pes diyip kolumu kesicem yakindir biktim artik bunlardan