BAKAB Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ BAKAB için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


BAKAB Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BAKAB Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BAKAB Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Türkiye’nin önde gelen lider esnek ambalaj üreticisi olan Bak Ambalaj, güçlü sermaye yapısı, tecrübeli ve dinamik çalışanları, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları ile 1973’den bu yana çeşitli sektörlerin önde gelen şirketlerine hizmet vermektedir. 
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ve 4 ayrı tesiste faaliyetlerini yürüten Bak Ambalaj; bu sayede müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlayabilmektedir.
Şirket 500’ü aşkın çalışanı ile çeşitli sektörlere baskılı, baskısız ve laminasyonlu olarak fleksibıl ambalaj üretmektedir ve düzenli olarak gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde üretim portföyünü istikrarlı olarak genişletmektedir. Bak Ambalaj üretiminin %74’ünü özellikle Batı Avrupa ülkelerine ihraç etmek suretiyle ülkemizin ihracatına önemli katkılarda bulunmaktadır.
Dünya pazarlarında ürünlerinin kalitesini uzun zamandır kanıtlamış olan Bak Ambalaj dünyanın her yerine İzmir’deki üretim tesislerinden ve gerektiğinde, Avrupa ve ABD’de deki depolama olanakları ile en hızlı şekilde teslimat sağlayabilmektedir.
Kalite, verimlilik ve müşteri odaklılık ilkeleriyle yola çıkan Bak Ambalaj; bugün üretim anlayışı, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile sektöründe bir dünya markası olma yolunda hızla yol almaktadır.
Bak Ambalaj’ın hedefi orta ve uzun vadede Avrupa’da sektörün liderleri arasında kalıcı bir şekilde yer almaktır. Bu hedefe ulaşmak için de, geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de daha fazla sayıda müşteriye ulaşmayı, onlara en mükemmel ürün ve hizmeti sunmayı, istikrarlı bir nakit akışı ile sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi yakalamayı hedeflemektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 29, 2021 12:16 am

BAKAB, CEM BAKİOĞLU…….24/12/2021 – 24/12/2021 tarihinde BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 18,17 – 18,22 TL fiyat aralığından 250 TLtoplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafınca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki payların 24/12/2021 tarihi itibariyle %15,98 sınırına ulaşmıştır.  

Ali kaya
Ali kaya
Ekim 30, 2021 12:42 am

Sen nasıl bir hissesin ulann maliyet 28 31.00 adet endeks artı olmasına rağmen sen hala eksi kapatıyon bezdirip elimdekileri toplayamaya çalışıyorsan inadına satmayacagım gerek se 5 sene daha beklerim Artık bir düzen koyun işe bıktırmayın insanları yeter yav