ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

BAKAB Hisse TradingView Analizleri

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

BAKAB Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • Detay grafikte.. Yatırım tavsiyesi değildir, kendim için takip amaçlı nottur..
  • Kendime nottur 66.20 onaya kadsr gelmesini bekler buradan fiyatlanmayı uygun görmekteyim. Orta vade tutarım ytd.
  • Çanak direncinin üstünde kapanışlar yapmış onaya da gelmiş gibi önünde iki tane önemli direnç yeri var çanak katlamaya giderse güzel getiri sağlayabilir. 64 Altında Stop olmalı….
  • 4 SAATLİK ALGORİTMANIN GÜNCEL AL SİNYALİ Algoritma tarafından hesaplanan güncel AL sinyali 4 saatlik (4H) grafikte görüntüleniyor. İşlem günü tahmini yapılmış olup kesinliği garanti edilmemektedir. ❗️❗️❗️ LÜTFEN DİKKAT ❗️❗️❗️ Bu paylaşım Al Sat Tut tavsiyesi değildir. Sadece kişisel notlarımı içermektedir. ❗️❗️❗️ SORUMLULUK REDDİ BEYANI Bu paylaşımda yer alan yatırım bilgileri, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, risk ve getiri tercihlerinizi dikkate alarak yetkili kuruluşlar tarafından kişiye özel olarak sunulur. Burada yer alan yorumlar ve görüşler genel niteliktedir ve kişisel risk toleransınıza uygun olmayabilir. Lütfen yatırım kararı verirken yalnızca bu bilgilere dayanmanın sonuçlarını değerlendirin. Paylaşılan örnekler, grafikler, […]
  • BAKAB için bayrak işlevini görmüş ve dalgalanmaya hazır. Siz ne düşünüyorsunuz* Olur mu dersiniz?
  • Detaylar grafik üzerinde mevcuttur.Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi içermemektedir.
  • FİNCAN KULP FORMASYONU 46.88 Üstü kapanışlara ihtiyacımız var. Hedefler fibonacciye göre çizilmiştir. Paylaşım yaptığımda size email gelmiyorsa sırasıyla profil ayarları-bildirimler-takip ettiğiniz yazarlar altında bulunan eposta seçeneklerinin seçili olmasına dikkat edin. ÖNEMLİ NOT : -İşlemlerinizde kar ne kadar önemli ise STOP noktanız da o kadar önemlidir mutlaka STOP kullanın. -Burada analizini paylaştığım hiçbir hissenin , alım-satımını şahsen yapmıyorum. Bu hisseyi veya başka bir hisseyi , benim aldığımı düşünerek alım yapmayınız. -Sizlerden rica ederim eğitim amaçlı paylaştığım grafiklerde nereden alınıp nereden satılmasını sormayınız bu işlem yatırım danışmanlığına girer ve bu işi yetkili insanlar yapıyor.Ben yatırım danışmanı değilim. -Bu analiz tamamen benim öngörüm […]
  • Merhaba 1 Dakikada serisine BAKAB ile devam ediyoruz. Daha önce hali hazırda paylaşmıştım BAKAB, hem güncelleme olsun hem güncel yeni yapıyı aktarmış olayım istedim. İyi seyirler dilerim.
  • çizimler al sat tut tavsiyesi içermez… trend çizgisi üzerinde hedeflerimiz grafiktedir..
  • Merhaba, Bu videoda BAK AMBALAJ Günlük grafiğini inceliyorum, %50 düzeltmeden sonra anca tepki bulabilen hisse anlamlı yerlerden tepki almış olarak görünüyor. Düşen kanal içerisinde hareketine şu an için devam ediyor. Video içerisinde destek ve direnç noktalarını belirttim.