BANVT Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ BANVT için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


BANVT Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BANVT Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BANVT Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1968 yılından beri faaliyet gösteren Banvit A.Ş., çalışanlarıyla bir “aile” kimliği içerisinde bütünleşerek, geleceğe yine çalışanları, iş ortakları, müşteri ve tüketicileriyle birlikte yürümeyi ilke edinmiş, tam entegre üretim sistemlerine sahip, sosyal sorumluluklarını yerine getiren, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, öncü bir gıda kuruluşudur.

Türk kanatlı sektörünün lideri konumundaki Banvit’in amacı, gelecekte Avrupa’nın da önde gelen gıda üreticileri arasında yer almaktır. Banvit bu hedefi doğrultusunda gerekli kapasite artırımlarını gerçekleştirerek, Türkiye’de olduğu gibi Romanya’da da yeni yatırım hamlelerini aralıksız olarak devam ettirmektedir. Banvit ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri’nde, Dubai’de gerçekleştirdiği satış ve pazarlama yatırımlarıyla Körfez Ülkeleri’nde de Banvit markasıyla tüketicilerine hizmet vermektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 31, 2022 5:44 pm

BANVT Banvit Yönetim Kurulu Başkanlığına Igor Fonseca Marti getirildi.Şirket’ten konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:”Daha önce kamuya açıklanmış olduğu üzere, Şirketimiz Yönetim Kurulu’nun 25.11.2021 tarihli ve 2021/27 sayılı kararı uyarınca(i) Banvit’in yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmiş olan Yönetim Kurulu Üyesi Patricio Santiago Rohner yerine kalan süreyi tamamlamak üzere Fadi Felfeli’nin yapılacak ilk Genel Kurul’un onayına sunulmak üzere TTK’nın 363. maddesi uyarınca Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atanmasına ve(ii) Igor Fonseca Marti’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlendirilmesine dair Bandırma Ticaret Siciline tescil sürecinin 28.01.2022 tarihinde tamamlandığını kamuoyuna saygı ile duyururuz.

Mehmet sürmeli
Mehmet sürmeli
Ekim 30, 2021 12:44 am

Terkedilmiş miami kasabasi gibi burasi viranelerde cevherler bulmayı severim bakalim neler bulacam , biraz üst level teknik bakıs atayim ses ver takimmmm ytd