BAYRK Hisse Yorum Analiz ve Videolar

BAYRK Hisse Yorum Analiz ve Videolar


BAYRK Bayrak Ebt Taban Sanayi hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BAYRK Bayrak Ebt Taban Sanayi hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BAYRK Bayrak Ebt Taban Sanayi Hakkında Bilgi

1994 yılında plastik enjeksiyon imalatı ile plastik sektörüne giriş yapan şirketimiz, 1997 yılında taban sektörüne geçiş yapmıştır. Önce PVC taban imalatında büyüyen Bayrak Ebt Taban, ardından Termo taban imalatıyla kapasitesini büyütüp gün geçtikçe sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.
Gelişen teknolojileri ve müşteri tercihlerini zamanında analiz edip 2013 yılında Türkiye’deki ilk Faylon (EVA) taban tesisini kurarak bir ilke imza atan Bayrak Ebt Taban günlük kapasitesini 20.000 çift Faylon (EVA) tabana çıkarmıştır. Faylon taban ile kaliteyi, konforu ve rahatlığı ön planda tutarak tabanda yeni bir trendin de önünü açmıştır. Yenilikçi ve özverili taban üreticisi olarak sektöründe ‘kalite’ ve ‘güven’ ilkeleri ile birlikte bu çalışmalarda vazgeçilmez bir proje ortağı konumuna gelmiştir.
Bayrak Ebt Taban hizmet ve ürün kalitesi, çözümcül yapısı, termin süreleri hususlarında hassasiyetini müşteri lehine her zaman korur..

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 23, 2021 11:32 pm

BAYRK, Şirketin Esas Sözleşmesi’nin 6. Maddesinde belirlenen kayıtlı sermaye tavanına ilişkin geçerlilik süresinin 2021-2025 yılları için 5 yıl süreyle geçerli olmak üzere uzatılmasına ve 50.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanının 250.000.000 TL’ye çıkarılmasına ilişkin 21.12.2021 tarihli Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda gerekli iznin alınmasını teminen 22.12.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuruda bulunulmuştur. 

Serkan ok
Serkan ok
Ekim 30, 2021 12:48 am

5.75 ortalama ile girdim Kağıt ucuz ama plastik top gibi vurup sekmesini beklemiyom Sabreden derviş muradina ermis.. 🙂 Ytd