BNTAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ BNTAS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


BNTAS Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BNTAS Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BNTAS Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

BNTAS Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bandırma – Balıkesir Asfaltı 8. km’de bulunan Kutu Oluşum ve Bandırma Örnek Sanayi Sitesi’nde bulunan Metal Ofset fabrikalarında en son teknolojiye sahip metal ofset baskı ve teneke kutu üretim hatları ile müşterilerinin istekleri ve talepleri doğrultusunda gıdaya uygun peynir, zeytin, turşu, zeytin yağ, nebati yağ, madeni yağ ve boya sektörleri için teneke ambalaj üretmektedir.

BANTAŞ A.Ş. ilk kurulduğu yıldan beri sektörlerindeki öncü ve lider konumdaki firmalara teneke ambalaj tedarik etmektedir. Ayrıca firmamız 30 yıldan beri ihracat yapmakta ve ürün gönderdiğimiz ülke sayısı her geçen gün artmaktadır.

Hedefimiz; sürekli yenilenme, gelişme ve kaliteli ürün ve hizmetler sunarak Türkiye’de Metal Ofset ve Ambalaj sektöründe lider firma olmaktır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 29, 2021 12:08 am

BNTAS Bandırma Ambalaj, S.S.Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’nin(Trakya Birlik) açtığı 250.000 adet 5 Litre, 42.000 Adet 10 Litre ve 303.000 Adet 18 Litrelik yağ tenekesi ihalesini 1 milyon 179 bin 687,54 dolar teklifi ile kazandı.Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamaya göra, söz konusu ihalenin şartlarının karşılanması için ilave bir yatırım gerekmiyor.Şirket dört ay içerisinde teslimatları gerçekleştirecek. 

Barbarossa
Barbarossa
Kasım 8, 2021 3:37 pm

durmadan yeni yatırım yapılacağına istinaden KAP atılıyor gel gelelim hisse fiyatlarına yansımıyor.

Yılmaz can
Yılmaz can
Kasım 1, 2021 1:22 am

Bu Bilancodan sonra yükselir bence bu hisse bu kadar düşmesi zaten düşük gelecek Bilancoo fiyatlamasi gibi. Bbilanco beklentisi bitti artık yükselişe geçme zamanı ulann umarım birlikte kazanırız ytd