BOSSA Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ BOSSA için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


BOSSA Bossa Tic. Ve San. T.A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BOSSA Bossa Tic. Ve San. T.A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BOSSA Bossa Tic. Ve San. T.A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Müşterilerimize sunduğumuz farklılık yaratan yüksek kaliteli inovatif ürün kompozisyonu, müşteri odaklı özel hizmet, hızlı servis, yüksek memnuniyet, etkin fiyat politikaları ile yapılandırılmış yaygın pazarlama ağı, doğru pazar konumlanması ve rekabetçi fiyatlarımızla sektördeki lider konumumuzu sürdürmekteyiz.
1951 yılında kurulan Bossa, Adana’daki tesisi ile Türkiye’nin en büyük entegre tekstil kuruluşlarından biridir.

Bossa, faaliyet gösterdiği denim alanındaki ürün yelpazesi ve yüksek üretim kapasitesi ile boya ve terbiye prosesleriyle pazara yüksek kalitede ürün ve servisler sunar.
Küreselleşme ile değişen tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını yakalamak ve müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi kapsamında toplam kalite uygulama ve çalışmalarına önem vermekteyiz.
“Toplam kalite ve iş mükemmelliği” sadece bir üretim hedefi değil; tüm süreçlere uygulanan, herkes tarafından kabul edilen ve şirketin tümüne yayılmış bir yaşam felsefesidir.
Sektördeki trend belirleyici rolümüz ile üretim yaptığımız alanlarda Dünya’nın önemli ve modaya yön veren markaları ile gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri; Ür-Ge ve Ar-Ge çalışmalarımız, pazar trendlerini yakalayan, yenilikçi ve öncü yapımızın önemli bir göstergesidir.
 
Bu başarının arkasında nitelikli insan kaynakları gücü, geniş satış ağı, ürün kalitesi, koleksiyon zenginliği, ileri üretim ve bilgi sistemleri teknolojisi ve güçlü finansal yapı bulunmaktadır.

Son 10 yılda yapılan yatırımların toplamı yaklaşık 100 milyon ABD dolarına ulaşmıştır.

Bossa, 2006 yılı Aralık ayında TURQUALITY® sertifikasını almaya hak kazanarak yurtdışında Türk tekstilini temsil eden marka değerini artırma yolunda ilerlemektedir.

Bossa, hisseleri 1995 yılından bu yana Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Derbeder Ahmet
Derbeder Ahmet
Kasım 1, 2021 1:24 am

bu bilanco bu fiyat ne yeter be ulan bitirdiniz beni bittim 30 binin gitti artik istedigim noktaya ulas be ulas ytd