BRKSN Hisse Yorum Analiz ve Videolar

BRKSN Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ BRKSN için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


BRKSN Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BRKSN Hisse Yorum Analiz ve Videolar; hisse fiyat, yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BRKSN Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1993 yılında polietilen bazlı malzemelerin üretimini başlatarak, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek için kurulan Berkosan A.Ş. bugün, yaklaşık 250 çalışanıyla, İMKB’ye bağlı Gelişen İşletmeler Piyasası’nda hisseleri satışa sunulan ilk şirket olma özelliğini taşıyor. Gelişen İşletmeler Piyasası’nın ardından 2012 yılının Nisan ayında ise 2. Ulusal Pazar’da işlem görmeye başlayan Berkosan A.Ş., bünyesindeki 6 farklı markayla inşaat, endüstri, otomotiv, spor, tesisat, ayakkabı ve çanta gibi sektörlerin önde gelen kuruluşlarına Düz Bağlı Polietilen, Polipropilen ve Çapraz Bağlı Polietien Köpük ürünler vermektedir. Bu üç ürün gamında Türkiye’de ilk üretime başlayan firma Berkosan A.Ş ‘dir. BERKOSAN A.Ş. Türkiye de 30 bin m2 açık alan üzerine kurulu 7850 m2 kapalı alana sahip Tekirdağ Saray fabrikası, 45 bin m2 arsa üzerinde 6500 m2 kapalı alana kurulan ve 2014 yılında faaliyete başlayan Bilecik Bozüyük fabrikası ile üretimine devam etmektedir. Avrupa da 2000m2 kapalı alana sahip Valencia/ İspanya ile 3500m2 kapalı alana sahip Balkan/Sırbistan da üretim yapmaktadır. 2015 yılında T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından gerçekleştirilen KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri Töreni’nde, YILIN BAŞARILI KOBİ BÜYÜK ÖDÜLÜ’ne layık görüldü.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 5, 2022 1:32 pm

Berkosan Yalıtım, potansiyel yatırımcılarla sürecin Türkiye ve Dünya genelinde yaşanılan makro konjonktür nedeniyle olumsuz sonuçlandığını bildirdi. 
Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada şöyle denildi:”04.01.2021 ve 06.01.2021 tarihli özel durum açıklamalarımızda Şirket’imizin hakim ortakları (Memet Aldıkaçtı, Enis Aldıkaçtı ve Meltem Vanlı), paylarının bir kısmının ya da tamamının satışı ile ilgili uluslararası stratejik ve finansal olanakların değerlendirilmesi amacıyla Ventura Partners Kurumsal Danışmanlık A.Ş ile 04/01/2021 tarihinde bir yıl (12 ay süreli) danışmanlık ve aracılık sözleşmesinin imzalandığını Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde kamuya duyurmuştuk.İşbu Sözleşme süresi içinde bir çok potansiyel yatırımcı ile bağlantıya geçilmiş olup, adaylardan ikisi ile gizlilik anlaşması imzalanmış ve bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Ancak süreç, Türkiye ve Dünya genelinde yaşanılan makro konjonktür nedeniyle olumsuz sonuçlanmıştır.İş bu güncelleme; Sermaye Piyasası Kurulu’nun II.15.1 Sayılı Özel Durumlar Tebliğinin 24 ‘üncü maddesi kapsamında “yatırımcıların karar vermelerine yardımcı olacak ölçüde, zamanında, doğru, tam, dolaysız, anlaşılabilir ve yeterli olması” gerekçesiyle yapılmaktadır. “

Yürüyen cinsellik
Yürüyen cinsellik
Kasım 1, 2021 1:29 am

Ben yürüyen cinsellik iyi yalitim yaparim 🙂 ondan dolayi bu hisseyi elimde tutuyorum yukselise ve yalitima devam 🙂 ytd