BTCİM Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ BTCİM için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


BTCIM Batıçim Bati Anadolu Çimento Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BTCIM Batıçim Bati Anadolu Çimento Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BTCIM Batıçim Bati Anadolu Çimento Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

BATIÇİM Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş. 1966 yılında, %100 Türk sermayesi ile kurulduktan sonra hızla büyüyerek Türk Çimento Endüstrisinin güçlü şirketlerinden biri haline gelmiştir.
Yarım asrı geçen süreçte, benimsediği ”önce kalite” anlayışı ile yapı sektörünün hizmetine sunduğu, üstün nitelikli ve çevre dostu ürünleri, kusursuz hizmet anlayışı ile ülkemiz çimento ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamakla kalmamış, uluslararası pazarlarda da güven duyulan ve tanınan bir marka olmuştur.
Bugün, klinker ve çimento üretiminde kullandığı dünya standartlarındaki teknolojisi ile BATIÇİM, doğru insan kaynağını doğru işte değerlendirme felsefesi ile oluşturulan profesyonel kadrosuyla sektörde emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Batıçim, faaliyet gösterdiği bölgede gerçekleştirdiği yatırımlar ile ulusal ekonomiye ve toplumun yaşam kalitesine yükseltmeye katkı sağlamaktadır. Ege Bölgesinin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olarak bölgede ciddi bir istihdam yaratmanın yanında ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda değer katmaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 31, 2022 5:46 pm

BSOKE BTCIM BatıSöke ve Batıçim’in üyesi olduğu Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) ile T. Çimse İş Sendikası arasında Toplu İş Sözleşmesi müzakereleri anlaşmayla sonuçlandı. 
Şirketlerden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:”Üyesi bulunduğumuz Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) ile Türkiye Çimse-İş Sendikası arasında, 22 Aralık 2021 tarihinde başlanan yeni dönem Grup Toplu İş Sözleşmesi müzakereleri, 28 Ocak 2022 tarihi itibariyle anlaşmayla sonuçlanmıştır.01.01.2022 – 31.12.2023 yürürlük süreli olarak imzalanan Grup Toplu İş Sözleşmesi uyarınca; 
– Sözleşmenin 1. yılında 01.01.2022 tarihinde işyerinde çalışan ve toplu iş sözleşmesinin imzası tarihinde iş sözleşmesi devam eden işçilerin 31.12.2021 tarihinde almakta oldukları çıplak saat ücretlerine 01.01.2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere %43 oranında, 
– Sözleşmenin 2. yılında; 01.01.2023 tarihinde işyerinde çalışan ve iş sözleşmesi devam eden işçilerin 31.12.2022 tarihinde almakta oldukları çıplak saat ücretlerine, TÜFE+2 oranında zam yapılacaktır.” 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:30 pm

BTCIM, 16.11.2021 tarihinde Kamu Aydınlatma Platformunda yayınlanan Ortaklık Aleyhine Dava Açılması veya Davaya İlişkin Gelişmeler başlıklı açıklamamıza istinaden, 24.11.2021 olarak açıklamış olduğu davanın duruşma tarihinin, davayı görecek olan İzmir 5.Asliye Ticaret Mahkemesince 19.01.2022 olarak değiştirildiği öğrenilmiştir. 

Mehmet
Mehmet
Kasım 1, 2021 1:34 am

Aferin cimento aferin devam yukselise cok kazanazacagiz seninle devam boyle aslanim ytd

Anonim
Anonim
Mart 15, 2021 7:04 pm

Btcım uçar