BURCE Hisse Yorum Analiz ve Videolar

BURCE Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ BURCE için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


BURCE Hisse Yorum Analiz ve Videolar; BURCE Burçelik Bursa Çelik Dökum Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BURCE Burçelik Bursa Çelik Dökum Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BURCE Burçelik Bursa Çelik Dökum Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

52  yıllık  deneyimi,  tasarım  uzmanlığı,  yenilikçi  çalışanları,  insana  ve  çevreye saygılı  yaklaşımıyla,  sürekli  gelişim  gösterme  hedefli,  metal  sektöründe faaliyet gösteren uluslararası çelik döküm şirketidir.

En iyiyi üretmeyi amaçlayan ve performans hedeflerine erişmek için takım ruhu içinde Burçelik`in başarısını sahiplenen ve bundan gurur duyan takım üyelerinden oluşan bir kuruluştur. 
Çelik döküm üretimine ek olarak yüksek kırma kapasiteli sabit ve mobil taş kırma ve eleme tesisleri üreten Burçelik aynı zamanda dünya standartları ve kalitesinde kelebek ve küresel vana üretmekte ve özel makineleri sipariş üzerine tasarlayarak üretmektedir.

Faaliyetine başladığı tarihte 5500  m2’lik  alana  yayılmış, 1500  m2  kapalı  alan  üzerine  kurulan  Çelik Döküm  ve  Makine  Fabrikamız   yapılan  yatırımlar  ile; bugün  29.000 m2’lik  alanda  20.050 m2’lik  kapalı  alana  ulaşmıştır.

Kapasite ve üretim olanaklarının artmasına paralel olarak Burçelik %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve en üst düzey kalite ve ISO 9000, BUREAU VERITAS Atölye, TSE, API, CE PED 2014/68EU, PCT TH 02 , Lloyd’s Register ve TÜV sertifikalarını almıştır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Utku
Utku
Kasım 1, 2021 1:37 am

Çelik gibiyiz dimdik
Yükseleceksin şimdik
Yeter artik seni biz yükselttik
Yırtılll ulannn çelikkkçik ……. Ytd