BURVA Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ BURVA için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


BURVA Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; BURVA Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ BURVA Burçelik Vana Sanayi ve Ticaret AŞ Hakkında Özet Bilgi

BURÇELİK, döküm, makina ve endüstriyel vana üretimi konusunda sektöründe lider bir Türk şirketidir. 1968’de kurulmuş olan Burçelik A.Ş.’nin merkezi, Bursa Nilüfer Organize Sanayi bölgesinde bulunmaktadır. Üretim kapasitesini hızla artıran BURÇELİK, güvenilir bir üretim ve ihracat şirketidir.
Vana üretim ve pazarlama operasyonları, 1988 yılından itibaren iştiraki Burçelik Vana tarafından yürütülmektedir. Burçelik Vana tasarım, üretim ve bakım hizmetleri yanında büyük projelerin çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Burçelik Vana, Türkiye’de hisseleri Borsa Istanbul – BIST’de işlem gören ilk ve tek vana şirketi olmakla beraber Türkiye’nin ilk kelebek, iki parçalı küresel, top entry küresel vana üretimini gerçekleştiren firmasıdır.
Burçelik Vana kendini, %100 müşteri memnuniyetini sağlayan üst düzey kalite ürünler üretmeye adamıştır. Burçelik Vana’nın kalitesi ISO 9001-2015 sertifikasıyla belgelendirilmiştir, diğer standartları; ISO14001-2015, OHSAS 18001, TSE, API 6D-600-609 monogram, ATEX, CE, Fire safe olarak sıralayabiliriz.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 23, 2021 11:33 pm

BURVA, Şirket ile Halk Finansal Kiralama A.Ş. arasında CNC makina alımına ilişkin 1.900.000 TL ( tutar yaklaşıktır, işlemin yapıldığı gün kesinleşecektir) bedelli 35 ay vadeli kira sözleşmesi Şirket tarafından 22.12.2021 tarihinde imzalanmıştırSöz konusu sözleşmeyi Ana Ortağı olan Burçelik Bursa Çelik Döküm Sanayii ve Ticaret A.Ş. kefil sıfatı ile imzalamıştır. 

Ertuğrul
Ertuğrul
Kasım 1, 2021 1:38 am

vanaları açarsin
Paraları saçarsin
Garibanlari seversin
Yükselmeyi yaparsin … Ytd