CEOEM Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ CEOEM için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


CEOEM CEO Event Medya A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; CEOEM CEO Event Medya A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ CEOEM CEO Event Medya A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

CEO Event, reklam ve siyasal iletişim konusundaki birikim ve deneyimini ‘event yönetimi‘ne taşımak isteyen iddialı bir takım tarafından 2006 yılında kuruldu.
CEO Event, Türkiyeʼde ‘event‘ kavramını yeniden tanımladı. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, event alanında yerel-ötesi bir oyuncu haline geldi. Uluslararası önemde, prestij değeri yüksek büyük eventler, çok geçmeden CEO Event ile anılır oldu.
Event, etkinlik ve organizasyonun çok ötesinde bir kavramdır. Event, çok parçalı, çok katmanlı ama birbiriyle bağlantılı aktivitelerin paydaşların hedefleri doğrultusunda bir araya getirildiği profesyonel bir etkinlik yönetimidir.
CEO Event, organizasyon ve etkinlikleri event boyutuna taşıyan yaklaşımı ile Türkiyeʼde yeniliklerin öncüsü olmuştur.
CEO Eventʼte her bir event, ekonomik, toplumsal, kültürel ve tarihsel bağlamlarıyla birlikte bütüncül bir perspektifle ele alınır. Eventin kapsam ve içeriği, öncesi ve sonrasıyla; iletişim, uygulama ve getirileri hesaplanarak titizlikle planlanır ve uygulanır.
CEO Event bütün bu bileşenleri dikkate alarak, paydaşlarının stratejik hedeflerine ulaşması için yaratıcı çözümler sunar.
Bugüne kadar CEO Event imzasını taşıyan işler, kurumsal düzeyde elde edilen yüksek güvenin göstergesidir.
CEO Event Türkiyeʼnin gururu olan, dünya çapındaki eventlerin arkasındaki ‘akıl‘ ve ‘itici güç‘tür. Birleşmiş Milletler Dünya İnsani Zirvesi, Birleşmiş MilletlerEn Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı, WEC Dünya Enerji Kongresi, WTA Championships İstanbul Tenis Turnuvası, FIFA U-20 Dünya Kupası Açılış Töreni, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı, Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, İstanbul 2020 Olimpiyat Aday Şehir Tanıtım Etkinlikleri gibi uluslararası eventler, CEO Eventʼin gerçekleştirdiği global ölçekli projelerden bazılarıdır.
CEO Eventʼi ayrıcalıklı kılan, global düzeyde yakaladığı başarıdır. Bu başarının sırrı, yerelin dilini evrensel düzeye taşıyabilme becerisidir.
CEO Event, altı temel faaliyeti kendisine uzmanlık alanı olarak belirlemiştir. Bunlar kongre, eğlence, spor, fuar, tasarım ve kurumsal etkinlik yönetimidir.
Kendine güvenen, deneyimli ve tutkulu bir takımla çalışan CEO Event için eventin bütün aşamalarında profesyonellik, hayati önemdedir. Mükemmele ulaşmak, CEO Eventʼin ana hedefidir. Bunun için yerel ve global iş birliklerine önem verir.
Hedefe ulaşmak için paydaşlarının bilgi birikimleri ve iş yapma deneyimlerinden azami ölçüde yararlanır.
Bugüne kadar elde ettiği başarılar, CEO Eventʼin gelecekteki hedefleri için de en büyük güvencedir. CEO Event, bir ‘buzkıran‘ gibi hareket ederek sektörün yolunu açmış, event işini ülkemizde özel bir uzmanlık alanına taşımıştır. Önümüzdeki dönemde de bu öncü işlevini sürdürmeyi, kendine görev bilmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Şubat 1, 2022 12:27 pm

CEO Event Medya CEO’su Bülent Uygun ile iş sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. 
Şirket’ten konu ile ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:”Şirketimizde Ceo olarak görev yapmakta olan Sayın Bülent Uygun ile şirketimiz arasındaki iş sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.Sayın Bülent Uygun’un Ceo olarak yürüttüğü görev 31.01.2022 tarihi itibarıyla sona ermiş olup,Yönetim Kurulu Üyeliği devam etmektedir. ” 

Hasan Bey
Hasan Bey
Kasım 1, 2021 1:46 am

Yakinda yukseliz trendine girer benden soylrmesi ytd