ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

Cryptocom CRO Coin Yorum Analiz ve Videoları

❗ Cryptocom CRO Coin, kripto paranızın içerik akış türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz

Cryptocom CRO Coin fiyat bilgisi, 24 saatlik fiyat değişimi miktarı ve yüzdesi, market büyüklüğü, yapılan son işlemin büyüklüğü ve en son hangi markette işlem yapıldığını dolar euro ve tl pariteleri özelinde takip edebilirsiniz. Veriler sürekli olarak güncellenmektedir güncelleme durursa sayfayı yenileye biliriniz.

Bilgilendirme

Cryptocom CRO Coin Yorum Analiz ve Videoları; Cryptocom CRO Coin kripto para hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Coinleriniz hakkında uygulamamızda yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; Cryptocom CRO Coin kripto para yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Cem bey
Cem bey
Ekim 19, 2021 12:36 am

50 kurusken aldim suanda 1.74 tl suan dususte ancak yine yukselecegine inaniyorum 5 bin tl daha yatirdim ve 7 tlyi gorene kadar satmayip beklyecehim dahs yukarisi da olur 🙂 ytd