DGATE Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ DGATE için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


DGATE Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; DGATE Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ DGATE Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Türkiye merkezli bir bilgisayar ve bilgisayar aksesuarları distribütörüdür. Şirket Seagate, Intel, Acer, Fujitsu, Belkin, Sapphire, Vestel, genius, Samsung ve Transcend gibi uluslararası markaların 1000’den fazla bilgisayar ve bilgisayar aksesuarını dağıtmakta, pazarlamakta, lojistik ve satış sonrası hizmet vermektedir. Şirketin ürün portföyü mikro işlemciler, sabit diskler, bellek birimleri, optik birimler, ana kartlar, teypler, video hızlandırıcı kartlar, monitörler ve çeşitli tipte donanım destek yazılımını içermektedir. Şirket, ürünlerini toptancı şirketlere ve perakendecilere dağıtmaktadır. 31 Aralık 2011 itibariyle ana hissedarı İndeks Bilg. A.Ş. (%59,24) idi.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments