❗ DigiByte DGB Coin Yorum Analiz ve Videoları, kripto paranızın içerik akış türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz

DigiByte DGB Coin fiyat bilgisi, 24 saatlik fiyat değişimi miktarı ve yüzdesi, market büyüklüğü, yapılan son işlemin büyüklüğü ve en son hangi markette işlem yapıldığını dolar euro ve tl pariteleri özelinde takip edebilirsiniz. Veriler sürekli olarak güncellenmektedir güncelleme durursa sayfayı yenileye biliriniz.

Bilgilendirme

DigiByte DGB Coin kripto para hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
DigiByte DGB Coin Yorum Analiz ve Videoları sayfasını aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Coinleriniz hakkında uygulamamızda yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; DigiByte DGB Coin kripto para yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Barbarossa
Barbarossa
Kasım 7, 2021 2:39 am

0,20 cent hedef fiyatla mezar vade tutuyorum.

Last edited 1 yıl önce by Barbarossa
Osman Ali Poyraz
Osman Ali Poyraz
Ekim 19, 2021 12:57 am

Kesinlikle bu değerleri haketmeyen bir coin sabrir esin altcoinlere para aktiginda büyük bir patlama ile gelecek sadece sabıaslanlarim sabier sabır sabır gelecek ve pumpla buyuk parami katliyacagimmmm insallllhah

Sasal
Sasal
Ağustos 20, 2021 12:21 pm

btc 64 k iken 0.15’di şimdi btc 47k bu 0.06 bi sen gidemedin dijibok