DOHOL Hisse Yorum Analiz ve Videolar


DOHOL Doğan şirketler Grubu Holding A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; DOHOL Doğan şirketler Grubu Holding A.Ş. hisse senedi yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ DOHOL Doğan şirketler Grubu Holding A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

İş dünyasına ilk adımlarımızı, Onursal Başkanımız Aydın Doğan’ın 1959 yılında Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne kaydolması ve 1961’de otomotiv alanında ilk şirketini kurması ile attık. Bugün şirketlerimiz, faaliyette bulundukları enerji, akaryakıt perakendesi, finans, internet-eğlence, sanayi, otomotiv, turizm ve gayrimenkul sektörlerinde alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenerek fark yaratıyor ve Türkiye ekonomisine değer katıyorlar.
Doğan Grubu olarak, faaliyet gösterdiğimiz geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla kurduğumuz stratejik iş birlikleri sayesinde faaliyetlerimizi verimli bir şekilde yürütüyoruz. Değer odaklı yatırım anlayışını benimseyen ve dünyada pozitif etki yaratmayı amaçlayan sorumlu bir yatırım holdingiyiz. Amacımız, uzun vadeli çözümler üreterek bulunduğumuz bölgelerde daha iyi bir gelecek için liderlik yapmak ve bu anlayışla mevcut yatırımlarımızı dönüştürmek.
Doğan Grubu olarak, şirket kültürünü en az strateji kadar önemsiyoruz. Kültürümüzü, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışını etkin ekip çalışması ile sentezleyen şirketlerimizin benimsediği kurumsal ve etik değerler şekillendiriyor. Biz birbirimizin emeğinin, insanımızın, ülkemizin değerini biliyor, işimizi tutkuyla sahipleniyor, sorumlu ve şeffaf davranıyoruz. Yenilikten korkmuyor, girişimci ruhla ve cesaretle hareket ediyoruz. Köklü kurumların maddi varlıklar kazanma motivasyonundan çok, değerler üzerinde yükseldiği bilinciyle değerlerimize sahip çıkıp onları yaşıyor ve yaşatıyor; değer bilip değer katıyoruz. Değerlerimizden aldığımız güçle, değer odaklı bir kurum olma özelliğimizi perçinleyerek sürdürülebilir ve istikrarlı yolculuğumuza devam ediyoruz.
Üretimde ve ticarette küresel başarıyı hedefleyerek, ürün ve hizmetlerimizle faaliyet gösterdiğimiz geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla kurduğumuz stratejik işbirlikleri sayesinde faaliyetlerimizi verimli bir şekilde yürütüyoruz. 2019 sonu itibariyle 3.250 kişiye doğrudan iş imkânı sağlayarak ülke istihdamını destekliyoruz. Grubumuzun başarısında en önemli etken donanımlı ve yetkin insan kaynağı.

Detaylı ve güncel bilgi için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 3:55 pm

DOHOL, Yönetim Kurulunun 15.12.2021 tarihinde; tamamı ödenmiş 30.000.000,-Türk Lirası sermayesinde %97 oranında pay sahibi olduğu Doruk Finansman A.Ş.’deki paylarının tamamının Hepsi Finansal Danışmanlık A.Ş.’ye satılmasına karar vermiştir. Doruk Finansman A.Ş. sermayesinde sahip olduğu tamamı nama yazılı, her biri beheri 1.000,-Türk Lirası itibari değerdeki 29.100.000,- Türk Lirası nominal bedelli 29.100 adet pay, toplam 19.400.000,-Türk Lirası bedeli üzerinden satış ve devri yapılacaktır. Satış bedelinin 4.850.000,-Türk Liralık kısmı hisselerin devri ile birlikte kapanışta peşin, kalanı Doruk Finansman A.Ş.’nin kredi alacaklarının tahsil edildiği dönemde, bedel uyarlaması yapılmak suretiyle vadeli olarak tahsil edilecektir. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 7, 2021 1:21 pm

DOHOL, Şirketin Borsa İstanbul A.Ş.’de oluşan hisse değerinin ve mevcut net aktif değer iskontosunun, Şirket konsolide faaliyet  sonuçları neticesinde ortaya çıkan operasyonel performansını tam olarak yansıtmadığı değerlendirilmekte olup; 20 Mart 2019  tarihli Olağan Genel Kurul Toplantısında onaylanan “Pay Geri Alım Programı” kapsamında Şirket, 6 Aralık 2021 tarihinde  2.500.000 adet kendi payını Borsa’dan satın almıştır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:39 pm

DOHOL,DITAS, Şirket, doğrudan bağlı ortaklığı olan Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. hisselerinde 23.11.2021 tarihinde, 30,00 – 30,48 TL fiyat aralığından (ağırlıklı ortalama fiyat 30,2669 TL) 170.000 adet satış işlemi gerçekleştirmiştir. Bu işlem ile birlikte Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. sermayesindeki payımız 23.11.2021 tarihi itibariyle %68,24 olmuştur.