EGEEN Hisse Yorum Analiz ve Videolar

EGEEN Hisse Yorum Analiz ve Videolar


EGEEN Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; EGEEN Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ EGEEN Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

Ege Endüstri otomotiv sektörü için dingil ve dingil parçaları geliştirmekte ve üretmektedir. Firmamız İzmir’de yerleşik olup, iki fabrikasında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

Ege Endüstri 1974 yılında kurulmuştur. %64’ü BAYRAKTAR GRUBU’ na ( www.bayraktar.com ) aittir, %34’ü ise BIST’da ( http://borsaistanbul.com ) işlem görmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:43 am

EGEEN, 05.10.2017 tarihli özel durum açıklamasına konu olan yatırım teşvik belgesi kapsamında Pınarbaşı merkez üretim tesisindeki modernizasyon çalışmaları devam etmekte olup, 13.01.2022 tarihinde sona erecek olan belge süresinin 2 yıl uzatılması hususunda ilgili kuruma bugün başvuruda bulunulmuştur. 

Mert
Mert
Kasım 2, 2021 4:08 pm

Bu dususler yalanci ilerleyen gunlerde yukzelecegine eminim devam bunda kalohorummm ytd