Emlak Konut EKGYO Hedef Fiyat Beklentileri

Uzun yıllardır yatırımcısına kazandırmayan ve dar bir fiyat aralığında gidip gelen EKGYO büyük Borsa İstanbul Rallisinde ortaklarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. 21.11.2022 tarihindeki gün kapanışı ile yeni bir zirve fiyata yükselen EKGYO için gelin ufak çaplı bir fiyat değerlendirmesi yapalım.

EKGYO Finansallar Işığında Fiyat Beklentisi

Şirket mali durumu gelişmekte olan piyasalardaki emlak sektöründe faaliyet gösteren 100 şirkete kıyasala 5 üzerinden 4 almış durumda bunun yanı sıra mevcut finansallar ışığında Emlak Konut için beklenen adil değer 7,19 TL‘ye tekabül ediyor. Ek olarak şirket için ön görülen en yüksek adil değer 9 TL en düşük adil değer ise 6 TL olarak karşımıza çıkıyor.

EKGYO Teknik Analiz Işığında Fiyat Beklentisi

Emlak Konut teknik manada da şık duruyor. Günlükte tüm dirençleri bir bir geçip yeni bir rekor fiyata ulaşmış durumda yukarıda belirttiğim finansal verileri bir kenara bırakırsanız 0,60 Cent’e doğru bir yolculuk denemesi bile olabilir. 11,10 TL – 11,20 TL arası bir fiyata isabet eden 60 cent tutarı mevcut finansallar ile gerçekleşmesi zor gözükse de masada olan bir ihtimal olarak göze çarpıyor. Bunun yanı sıra yazının başlığından dolayı alt taraftaki seviyeleri yazmıyorum fakat paylaştığım görsellerden alt taraftaki destek seviyelerini de not alıp takip edebilirsiniz.

Emlak Konut hisse senedi için özel olarak hazırlanmış içerik akış sayfamızdan: Twitter, YouTube, Tradingview ve KAP gibi sitelerden akan verilere ulaşabilirsiniz. EKGYO içerik akış sayfasını ziyaret etmek için Tıklayın

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments