ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ Enjin ENJ Coin Yorum Analiz ve Videoları; kripto paranızın içerik akış türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz

Enjin ENJ Coin fiyat bilgisi, 24 saatlik fiyat değişimi miktarı ve yüzdesi, market büyüklüğü, yapılan son işlemin büyüklüğü ve en son hangi markette işlem yapıldığını dolar euro ve tl pariteleri özelinde takip edebilirsiniz. Veriler sürekli olarak güncellenmektedir güncelleme durursa sayfayı yenileye biliriniz.

Bilgilendirme

SEnjin ENJ Coin kripto para hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Enjin ENJ Coin Yorum Analiz ve Videoları sayfasını aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Coinleriniz hakkında uygulamamızda yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; Enjin ENJ Coin kripto para yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
bilirkisi
bilirkisi
Kasım 12, 2021 1:21 am

yatırımlık almadım ama ani iniş ve çıkışları çok oluyor… bazen bir kalp sıkışması bazen hızlı kalp atışı sağlıyor insana :DDD

Ali sürmeli
Ali sürmeli
Ekim 19, 2021 1:04 am

ıstersen ilk çıkış fiyatına dön amk coini 31 aralık 2021 tarihine kadar elimde tutacağım senibelki e3 den sonra tekrardan 2 dolarları tekrar görebilir. çok büyük ihtimalle görmez amaytd.