FLAP Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ FLAP için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


FLAP Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; FLAP Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ FLAP Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv ve Turizm A.Ş. Hakkında Bilgi

Turizm sektörünün her dalında tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek beğeni ve isteklere göre planlamak ve organize etmek amacıyla, 1993 yılında kurulmuş olan “Flap Kongre A.Ş.”, Flap Tour markası ile 40 kişilik profesyonel kadrosuyla faaliyetlerini Ankara Merkez Ofis ve İstanbul Şubesi’nde sürdürüyor.
 
Düzenlemeyi planladığınız toplantı organizasyonlarınızda ve diğer etkinliklerinizde sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek amacıyla yer almak istemekteyiz. 28 yıllık deneyimimiz, 40 kişilik konusunda profesyonel kadromuz ve güçlü mali alt yapımız ile sektörün en iyileri arasında yer alan grubumuz, sunmakta olduğu ayrıcalıklı hizmetlerini sizlerle paylaşmayı, hizmet verdiği şirketler arasında sizlerin de yer almasını hedeflemektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Aykut
Aykut
Kasım 3, 2021 7:10 pm

1 tllerden beri burdayiz 6-7 olunca saticam devam burdan ytd