FONET Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ FONET için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


FONET Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; FONET Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ FONET Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1997 yılında Sağlık Bilişimi alanında faaliyet göstermek için kurulmuş  bir bilişim firmasıdır. 

Sağlık Bilişimi alanında, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS), sistem entegrasyonu, danışmanlık ile anahtar teslim proje hizmetleri sunmaktadır. Ana faaliyet konusu sağlık bilişimi olmak üzere alan uzmanlığı ile ilişkili farklı bilişim projelerinde de yer alabilmektedir.
Sağlık sektöründe bilişim teknolojilerinin kullanılması ve uluslararası standartlarda hizmet veren sağlık kuruluşlarına sahip olunması için yoğun çalışmalar yürüten firmamız, gelişen teknoloji ve sürdürdüğü arge çalışmaları ile sağlık kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerine öncülük etmektedir.
Fonet, geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ve dinamik kadrosu ile hastanelerin tıbbi, idari ve finansal tüm iş süreçlerinin dijital bir yapı içerisinde yönetilmesini sağlayarak, sağlık profesyonelleri ve yöneticilerinin etkin bir çalışma ve yönetme ortamına kavuşmasını ve sağlık hizmet kalitesinin yükseltilmesini hedeflemektedir.
Fonet, gerçekleştirdiği yüzlerce proje ile sektörün lideri durumundadır.
Fonet, Borsa İstanbul’a kote ve 450+ çalışan sayısına sahiptir.

Güncel ve detaylı bilgi için lütfen kuruluşun resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 4:03 pm

FONET, 15/12/2021 tarihinde FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 14,00 TL den 3.995.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafça/ortaklıkça gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. sermayesindeki payları/oy hakları 15/12/2021 tarihi itibariyle %38.35 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür.İlgili satışa konu paylar Kurumsal yatırımcıya Özel Emir yöntemiyle gerçekleştirilmiştir. 

Temucin
Temucin
Kasım 3, 2021 7:10 pm

15-20 tl olmasini yakin zamanda bekliyorum bence olur ytd