FORMT Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ FORMT için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


FORMT Formet Çelik Kapi Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; FORMT Formet Çelik Kapi Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ FORMT Formet Çelik Kapi Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Sektöründe 20 yıla yaklaşan deneyime sahip kurumsal yapısını tamamlamış, vizyonunu ve misyonunu müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş satış ve üretim anlamında Türkiye’nin en büyük çelik kapı üreticisidir.
Üretimini 32.000 metrekaresi kapalı olan toplam 55.000 metrekarelik Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde entegre olarak gerçekleştirmektedir. Yıllık üretim kapasitesi 240.000 adedin üzerindedir. Türkiye geneline yayılmış yarı mamül ve tam mamül ürünler müşteriyle 400’ü aşkın showroomda ve dünyanın 40’a yakın ülkesinde günde 3 ila 5 bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Patenti, teknik tasarımı ve geliştirilmesi Formet Çelik Kapı’ya ait olan, seçkin ve kaliteli ürünlerimizi AR-GE departmanımızın önderliğinde, konusunda uzman mühendis, teknisyen, satış elemanlarımızla dünya geneline sunmaktayız.
Üretim süreçlerimiz ISO-9001 kalite güvencesi ile yönetilmekte olup öte yandan yangına 4 saat dayanabilen yangın kapılarımızla güvenliğinizi garanti altına almaktayız. Ürünlerimiz uluslararası akrediteye sahip birçok kalite ve güvenlik sertifikalarına sahiptir. Formet Çelik Kapı sürekli artan ihracat performansı ile ürünlerini Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve Ortadoğu’nun birçok ülkesinde son tüketiciye ulaştırmaktadır.
İşinizde başarı, yuvanızda mutluluk, kapınızda FORMET olması dileklerimizle…

Güncel ve detaylı bilgi için lütfen kuruluşun resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
6 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Murat
Murat
Kasım 3, 2021 7:46 pm

Dususteyiz yine yarin yukselmesin ibekliycem ki yukselir briaz bence satarim cikarim ytd

Osman
Osman
Kasım 3, 2021 7:09 pm

1 tl ne abi ya bi yukzel da artik ytd

nihat
nihat
Kasım 3, 2021 2:04 am

ben 8 lirayı bekliyorum dolar bazında baktığımızda

Fiyat Tahmini
8.50
serkan
serkan
Kasım 3, 2021 2:28 am
Reply to  nihat

Galiba sende benim gibi bedelli zamanı aldın. Yabancı biste geri dönse hızlı toplar gibime geliyor diğer türlü daha bizi çok bekletir bu zararına satmıycamda…

Hasan ergeç
Hasan ergeç
Kasım 2, 2021 7:43 pm

1.27 ne abi ya bi 4 olman lazim satmam icin ytd

alanzinyo
alanzinyo
Mayıs 2, 2021 4:54 am

bedelli bölünmeden sonra efsanevi değer kaybetti.