GEDİK Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ GEDİK için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


GEDİK Gedik Yatırım Menkul Degerler A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; GEDİK Gedik Yatırım Menkul Degerler A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ GEDİK Gedik Yatırım Menkul Degerler A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1991 yılında kurulan Gedik Yatırım, Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasası, Repo/Ters Repo Pazarı, Borçlanma Araçları Piyasası, Uluslararası Pazar Depo Sertifikaları Piyasası, Uluslararası Pazar Borçlanma Araçları Piyasası ile Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasası ve Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri’nde aracılık hizmeti veriyor.
Türk sermaye piyasalarının önde gelen yatırım şirketleri arasında yer alan Gedik Yatırım, çeyrek asrı aşkın süredir sürekli çeşitlendirdiği yatırım enstrümanları ile müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerini sürekli geliştirerek hizmet kalitesini artırıyor. Banka kökenli olmayan yatırım kuruluşları arasında en fazla yatırımcısı olan Gedik Yatırım, Türkiye’nin sayılı yatırım kuruluşları arasında yer alıyor.
Türkiye’de ISO 9001:2000 Kalite Güvence Belgesi’ni alan (1996-2006) ilk yatırım kuruluşu olan Gedik Yatırım, SPK’nın tüm yetki belgelerine sahiptir. 2020 yıllık finansal verilere göre; Gedik Yatırım’ın aktif büyüklüğü 2,5 milyar TL, öz sermaye büyüklüğü ise 338 milyon TL seviyesinde bulunuyor.
Gedik Yatırım’ın hisseleri “GEDIK” sembolü ile Borsa İstanbul’da işlem görüyor. Gedik Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ve iştirakleri konsolide olarak ‘AA (Trk)’ Uzun Vadeli Ulusal Notu’na (görünüm: stabil), Ülke notu tavanı olan ‘BB+’ Uzun Vadeli Uluslararası Yabancı Para ve Yerel Para notuna sahiptir. (JCR Eurasia Rating)
Gedik Yatırım en son teknolojilere sürekli yatırım yapmaktadır. Yatırımcı taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmek, işlemleri en hızlı şekilde sonuçlandırmak için, daima en yeni teknolojiler kullanımınıza sunulur.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 29, 2021 12:53 pm

GEDIK, “Etiler Mah. Yıldızçiçeği Sok. No : 11 Beşiktaş / İSTANBUL” adresinde yeni şube açılmasına onay verilmesi  için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuruda bulunulmuştur. 

Erkut
Erkut
Kasım 2, 2021 7:46 pm

Seviyemiz cok guzel dahs yukselicek inancim tam sevdigim hissedir… Ytd