GEDZA Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ GEDZA için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


GEDZA Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; GEDZA Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ GEDZA Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

Gediz Ambalaj San.ve Tic.A.Ş, 1982 yılında Kütahya’nın Gediz ilçesinde yaklaşık on bin ortağın bir araya gelmesi ile Türkiye’nin ilk ve tek polipropilen çift katlı oluklu levha fabrikası olarak kurulmuştur. İştiraki olan Gediz Plastik A.Ş ile birlikte Kalite Yönetim Sistemi ile faaliyet gösteren fabrika, 6 adet italyan malı üretim hattı, levha şekilllendirme üniteleri ve geri dönüşüm tesisi ile Avrupa’nın en büyük üreticilerinden biridir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 3:56 pm

GEDZA, Bağlı ortaklığı olan Gediz Plastik Petrol Turizm Taşımacılık San.Tic.A.Ş’nin 28/12/2020 tarihinde KAP açıklamasını yapmış olduğu Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında alımı gerçekleştirilen Polipropilen Levha Üretim hattı makinasının satın alınma işlemleri gerçekleştirilmiş olup, 16.12.2021 tarihinde fabrikasına getirilmiştir. Makinanın montajı, deneme üretimleri sonrasında 2022 yılı Ocak ayı içerisinde üretime geçmesi planlanmaktadır. 

Efe
Efe
Kasım 2, 2021 7:46 pm

Ambalajcidan ne olue ki bizi batiriri hep almayin aldrimayin ytd