GEDZA Hisse TradingView Analizleri

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

GEDZA Gediz Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. için Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • grafikte kesikli çizgilerle belirtilen yerler fibo destekleri 0.786 güzel çalışmış aynı zamanda kanal alt noktasına gelmesi bakımından da güzel destek olmuş Açık bir şekilde 2022 de giden bazı hisseler bir şekilde trendlerine kadar geri çekildi YAtırım tavsiyesi değildir.
  • Yatırım tavsiyesi vermiyorum sadece fikrimi beyan ediyorum. Tahminimce OBO yaparak aşağı sarkmaya devam edebilir ama bunun için son bir onay mı gelir yoksa tam tersi bir ihtimalle dirençleri mi test eder izleyip görelim… Orta vade bir hisse, kısa vade trade için uygun görmüyorum.
  • #GEDZA Önemli destek seviyelerinden tepki almaya başardı. 28,40 desteği üzerinde kaldığı sürece yukarı yönlü trendin devamı beklenebilir. 28,40-28-25,98 destek seviyesi olarak takip edilebilir. Hissenin 28,40 üzerinde kaldığı sürece güçlenmeye devam edeceğini düşünüyorum #Borsa
  • sıralı hedefleri belli.32 hatta 34 tl üzeri önü açık.oraya nasıl gidecek göreceğiz.düşeni hacimli kırması çok iyi.takibe devam
  • Düşen kırılmış, kırmızı bölge geçilir ise ath gidebilir. takip edeceğiz.
  • Düşeni kırdı. KAMA Dirençlerine dikkat. Hedefler fibonacciye göre çizilmiştir. Paylaşım yaptığımda size email gelmiyorsa sırasıyla profil ayarları-bildirimler-takip ettiğiniz yazarlar altında bulunan eposta seçeneklerinin seçili olmasına dikkat edin. ÖNEMLİ NOT : -İşlemlerinizde kar ne kadar önemli ise STOP noktanız da o kadar önemlidir mutlaka STOP kullanın. -Burada analizini paylaştığım hiçbir hissenin , alım-satımını şahsen yapmıyorum. Bu hisseyi veya başka bir hisseyi , benim aldığımı düşünerek alım yapmayınız. -Sizlerden rica ederim eğitim amaçlı paylaştığım grafiklerde nereden alınıp nereden satılmasını sormayınız bu işlem yatırım danışmanlığına girer ve bu işi yetkili insanlar yapıyor.Ben yatırım danışmanı değilim. -Bu analiz tamamen benim öngörüm eğitim çalışmasıdır amacım […]
  • dolar bazlı gediz ambalaj frafiği. paralel trend çizgileri arasındaki hareket yine destek bulmuş görünüyor. kırılımla birlikte yukarı ivmelenme olabilir. Grafik hisse fiyatından bağımsız olarak doların hareketine göre de şekillenebilir. Takip emacı ile paylaşılmış olup herhangi bir alım satım tavsiyesi içermez.
  • İyi bir dönem sonu bilançosu gelecek gibi duruyor.Mal toplu.Yatırım tavsiyesi değildir.
  • Fibo desteğine çekilmiş durumda. Buradan bir tepki verip çorba paramızı lütfetmesini bekleyeceğim. Y.T.D…
  • Detaylar grafikte verilmiştir.Belirtilen direnç üstü kapanış yaptığı takdirde hedefi belirtilmiştir.Yatırım tavsiyesi değildir. Eğitim amaçlıdır.