GENTS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ GENTS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


GENTS Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; GENTS Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ GENTS Gentaş Genel Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

1972 yılında Bolu ilinin Mengen ilçesinde kurulan Gentaş Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana İMKB’de işlem gören anonim şirket statüsündedir. Grup müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi, uluslararası platformlarda rekabet edebilmeyi, bunların yanı sıra çevresine duyarlı olmayı ve ülkesine katkı sağlamayı kendisine misyon edinmiştir.

Türkiye ekonomisi ve istihdamına yaptığı önemli katkılarla sektörde lider konumuna erişen Gentaş Grup uluslararası kalite standartlarının en önemli göstergelerinden olan ISO 9001–2008 Kalite Belgesi’ne sahip olmakla ülke ekonomisinin gururu olmuştur. Bünyesinde yer alan şirketlerin ürettikleri ürünleri, kalitelerinin yüksekliğini uluslararası kuruluşlarca da tescil ettirerek üstün bir servis anlayışıyla tüketiciye ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Orman ürünleri sektöründe yıllar boyu edindiği ve kanıtladığı bilgi ve deneyimini kaliteye dönüştürmeyi hedef alan vizyonuyla vazgeçilmez bir marka olan Gentaş, sektörün özellikle CPL, HPL ve kompakt laminat dallarında öncülüğünü sürdürmekte, Werzalit üretiminde ise Türkiye’de ilk ve tek, dünyada ise sayılı üretici olma konumunu korumaktadır.

Gentaş Grup, küreselleşen iş dünyasında hızla değişen dinamiklere uyum sağlamak ve buna paralel olarak şekillenen piyasanın gereksinimlerini uygun esneklikte ve hızda karşılayabilmek amacıyla politikalarını güncellemektedir. Bu kapsamda müşteri odaklı çalışmalara daha çok ağırlık verilmekte, müşteri memnuniyetini ilke edinerek pazarlama ve işletme stratejileri geliştirmektedir.

Üretimde verimliliği, kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli artırmaya, ülke ekonomisine ve istihdamına her geçen gün daha fazla yarar sağlamaya odaklanan Gentaş Grup, sektöre katkılarını artırarak sürdürmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
7 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 3:56 pm

GENTS, Şirketin 01/11/2021 tarihli Özel durum açıklamasında bahsedilen; Rekabet Kurumu tarafından MDF ve Yonga Levha Pazarında faaliyet gösteren teşebbüsler ile ilgili 4054 sayılı kanunun 4-6 maddelerini ihlal ettikleri gerekçesi ile yürütülen soruşturma kapsamında şirkete düzenlenen idari para cezası süresi içinde ihtirazı kayıtlı ve indirimli olarak 2.513.951 TL ödenmiş, bahsi geçen Kurul kararına karşı Yürütmeyi durdurma talepli 16/12/2021 tarihinde Ankara Nöbetçi İdare Mahkemesi nezdinde dava açılmıştır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 29, 2021 1:01 pm

GENTS,ABDURRAHMAN KAHRAMAN, 26/11/2021 – 26/11/2021 tarihinde GENTAŞ DEKORATİF  YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 2,41 – 2,44 TL fiyat aralığından 280.000 TL  toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafınca/ortaklıkca  gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.  sermayesindeki payları/oy hakları 26 /11/2021 tarihi itibariyle %12 sınırına ulaşmıştır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 19, 2021 1:29 pm

GENTS, TAHSİN KAHRAMAN, 18/11/2021 – 18/11/2021 tarihinde GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 3,50 – 3,50 TL fiyat aralığından 24.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 18 /11/2021 tarihi itibariyle %5,05 sınırına ulaşmıştır.

Deniz
Deniz
Kasım 3, 2021 8:25 pm

Dekoratif bi seyler yapda 5 tl ol bizde rahatlayalim olsugun yerde sayiyorsun bir yukselemedin mk

Melih kaya
Melih kaya
Kasım 3, 2021 7:48 pm

Bilanco aciklmasindan sonea yukselir diye dusunuyorum ama ne olcqgi belli olmaz hic ytd