GOLTS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ GOLTS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


GOLTS Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; GOLTS Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ GOLTS Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

Göltaş Çimento, 2.000 ortak iştiraki ile 1969 yılında Türkiye’de 600.000 ton/yıl kapasiteli ilk özel sektör çimento fabrikalarından birisi olarak Isparta, Burdur, Antalya ve Denizli yörelerinin çimento ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

Göltaş Çimento’nun ana faaliyet konusu, ileri teknoloji ve tam otomasyon sistemlerini kullanarak klinker, çimento ve hazır beton üretmektir. Ürünler yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda satışa sunulmaktır.
2019 yılı itibariyle yıllık klinker üretim kapasitesi 3.150.000 Ton, yıllık çimento üretim kapasitesi 5.068.800 Ton’dur.
Göltaş Çimento, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer almaktadır.
Şirket, Sermaye Piyasası Kurulunun 1 Aralık 1994 tarih ve 1227 sayılı izniyle kayıtlı sermaye sistemine geçmiş olup, hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Göltaş Çimento, çimentonun hammaddesi olan Klinker ve son ürün olan Portland Çimento, Portland Kompoze Çimento, Puzolanik Çimento ve Sülfata Dayanıklı Çimento üretmektedir.

Şirketimiz 43 Ülke’ye çimento ve klinker ihracatı yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Göltaş Çimento bünyesinde, alt işveren dâhil yaklaşık 650 personel çalışmaktadır.

Göltaş Çimento’da, Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001), OHSAS Yönetim Sistemi (OHSAS 18001), Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001), Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO 27001) ve Enerji Yönetim Sistem (EnYS 50001) olmak üzere 5 yönetim sistemi ile Entegre Yönetim Sistemi vardır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 29, 2021 12:10 am

GOLTS Göltaş‘ın planladığı Çimento Kil Ocağı projesi ile ilgili “ÇED Gerekli Değildir” kararı verildi.Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: 
“ISPARTA ili GÖNEN, ilcesi İğdecik Köyü mevkiindeki Göltaş Göller Bölgesi Çimento San. ve Tic. A.Ş tarafından yapılması planlanan 3236957 Erişim, 77892 Ruhsat Numaralı Çimento Kil Ocağı projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği’nin 17. maddesi gereğince 3236957 Erişim, 77892 Ruhsat Numaralı Çimento Kil Ocağı projesi’ne Valiliğimizce ‘Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir’ kararı verilmiştir.” 

Eren caglar
Eren caglar
Kasım 3, 2021 8:31 pm

41 olmani bekliyorum ytd

Alperen
Alperen
Kasım 3, 2021 8:29 pm

41 oldun oldun saticam olmazsan zarara ugrarim ol artik ytd

Bercan
Bercan
Kasım 3, 2021 7:55 pm

Ciemntoyu doktu usutumuze resmen 41 e gelde satayim bitsin bu hasret ytd