GOZDE Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ GOZDE için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


➡️ Beni Oku

GOZDE Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
İçerikler; GOZDE Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ GOZDE Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Gözde), gelişme potansiyeli taşıyan, kaynak ve yapılandırma ihtiyacı olan girişim şirketleri ve projelerine, yatırım yapmak amacıyla kurulmuş halka açık bir şirkettir. Gözde, Borsa İstanbul A.Ş.’de GOZDE koduyla işlem görmektedir. Şirketin Bloomberg ticker’ı “GOZDE:TI” şeklindedir. Şirket, BIST 100 endeksi hisseleri arasındadır ve Yıldız Pazar – Grup 2 içerisindedir.
22 Ocak 2010 tarihinde Gözde Finansal Hizmetler A.Ş. ticari unvanıyla kurulan şirket, 2011 yılı Temmuz ayında Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. adını almıştır.
Gözde, finansal ve operasyonel yapılandırma ihtiyacı olan, nispeten süratli geri dönüş ve yüksek finansal getiri vadeden, gıda dışı şirketlere yatırım yapmayı hedeflemektedir. Yıldız Holding’in uzun yıllar süresince geliştirdiği stratejik üstünlükleri, bilgi birikimini ve uzman kaynakları verimli biçimde kullanmayı prensip edinmiştir.  Mevcut yatırım portföyü de bu stratejiyi yansıtmaktadır.

Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Rıdvan
Rıdvan
Kasım 3, 2021 7:51 pm

alip satmayi sevdigim bi hisse bi on tl olacagini ongurjyorum ama zamani belli degil ytd

PiyasaOyuncusu
PiyasaOyuncusu
Ocak 6, 2021 12:32 pm

zamanında cok alıp sattım 3₺’den o yüzden her zaman uzuncu olmak iyi sanırım 🙂