GSDDE Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ GSDDE için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


GSDDE GSD Denizcilik Gayrımenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; GSDDE GSD Denizcilik Gayrımenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ GSDDE GSD Denizcilik Gayrımenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

GSDDE GSD Denizcilik Gayrımenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. eski adıyla Tekstil Finansal Kiralama AŞ, finans sektöründe faal Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirket GSD Dış Ticaret şirketinden oluşan Dış Ticaret; Tekstilbank ve GSD Bank şirketlerinden oluşan Bankacılık; Tekstil Faktoring, Tekstil Menkul Kıymetler ve GSD International şirketlerinden oluşan Finansal Hizmetler; ve GSD Marin şirketinden oluşan Armatörlük olmak üzere dört iş alanında faaliyet göstermektedir. Şirketin asıl faaliyeti bankacılıktır. Şirketin bankaları diğerlerinin yanında para transferleri, ödemeler, yatırımlar ve krediler gibi ürün ve hizmetler sunarak ticari bankacılık faaliyetlerine odaklanmakta.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ersin tahta
Ersin tahta
Kasım 3, 2021 8:35 pm

denizcilige guvenim tam 5 tl olmasini bekliyorum bence olur ytd

Anıl
Anıl
Kasım 7, 2021 7:24 pm
Reply to  Ersin tahta

İnşallah ortak.