ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

GSRAY Hisse Yorum Analiz ve Videolar


GSRAY Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; GSRAY Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. hisse senedi yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ GSRAY Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

“Gerçekleri Tarih Yazar Tarihide Galatasaray”
Detaylı ve güncel bilgi için lütfen kuruluşun resmi web sayfasını ziyaret edin.
http://sportif.galatasaray.org

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 31, 2022 5:45 pm

GSRAY Galatasaray Sportif ve bağlı ortaklıklarında İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Hande Ocak Başev istifa etti. 
Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:”Şirketimiz ve bağlı ortaklıklarında İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Sayın Hande Ocak Başev istifa etmiştir. “

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 29, 2021 12:10 am

GSRAY Galatasaray, Mısırlı futbolcu Mustafa Muhammed’in bonservisini aldı ve 2025 yılına kadar sözleşme imzaladı.Galatasaray’dan yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklama şu şekilde:”Şirketimiz ve Zamalek Sporting Club arasında 2020/2021 kış transfer döneminde yapılan transfer sözleşmesinde profesyonel futbolcu Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla’nın kesin transferi için Şirketimiz lehine düzenlenen satın alma opsiyonu, sözleşmede öngörülen bildirimin Zamalek Sporting Club’a yapılmasıyla kullanılmıştır. Bu doğrultuda, anılan sözleşme gereğince Şirketimiz tarafından Zamalek Sporting Club’a 1 Temmuz 2022 tarihinde 4.000.000 Dolar tutarında transfer ücreti ödenecektir.Bunun yanı sıra, profesyonel futbolcu Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla ile Şirketimiz arasında 2020/2021 kış transfer döneminde imzalanmış olan protokol uyarınca, Şirketimiz ve profesyonel futbolcu Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla arasında 2022/2023 sezonu için 900.000 Dolar, 2023/2024 sezonu için 1.000.000 Dolar ve 2024/2025 sezonu için 1.200.000 Dolar tutarında sabit ücret karşılığında üç yıllık sözleşme imzalanmıştır. Taraflar arasında yürürlükte olan mevcut sözleşme ise, 2021/2022 sezonu sonuna kadar aynı şartlarda devam edecektir.” 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 20, 2021 11:58 pm

GSRAY, Şirketin Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Rezan Epözdemir, 17.12.2021 tarihi itibariyle Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa etmiştir. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 8, 2021 1:23 pm

GSRAY, Şirketin İcra Kurulu Başkanı/ CEO Görevine Sayın Hande Ocak Başev atanmıştır. Sayın Hande Ocak Başev aynı zamanda Şirketin hakim  ortağı Galatasaray Spor Kulübü Derneği ve bağlı ortaklıklarında da aynı göreve getirilmiştir. 

Cimbomlu Hasan
Cimbomlu Hasan
Kasım 2, 2021 7:47 pm

R e re ra ra ra gassay gassay cimbom bom devam Cimbomum guldur yuzumuzu sampiyon ol yukselsin hissemizzzz aslanlarim ytd

kormancero
kormancero
Mart 7, 2021 1:32 am

bugün galibiyet alsa da uzunundan bi yeşil çubuk çekse