GWIND Hisse Yorum Analiz ve Videolar

GWIND Hisse Yorum Analiz ve Videolar


GWIND Galata Wind Enerji hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; GWIND Galata Wind Enerji hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ GWIND Galata Wind Enerji Hakkında Bilgi

Galata Wind, Türkiye’nin dört bir yanındaki gold standard sertifikalı rüzgar ve güneş santralleriyle %100 yenilenebilir enerji üretiyor, yenilikçi batarya çözümleri geliştiriyor. Evlerin, okulların, iş yerlerinin, akaryakıt istasyonlarının, üretim merkezlerinin çatılarına kendi enerjilerini üretmeleri için güneş enerjisi sistemleri tasarlıyor.
Haziran 2012 yılından beri Doğan Holding iştiraki olarak faaliyet gösteren Galata Wind Enerji A.Ş., yüzde 100 yenilenebilir enerji kaynaklı, çevreye duyarlı elektrik enerjisi üreterek, yıllık yaklaşık 400.000 ton karbon emisyon azaltımı sağlıyor. Toplam 269 MW kurulu güce sahip Galata Wind’in hedefi yenilebilir enerji kaynaklarını doğru kullanarak ülkemizin enerjideki dışa bağımlılığını azaltmak, çevreye duyarlı, güvenilir ve sürdürülebilir bir iş modeli ile Türkiye’nin temiz elektrik sağlayıcısı olmak.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 8, 2021 1:23 pm

GWIND, Yönetim Kurulunun 07.12.2021 bugün tarihli toplantısında; Esas Sözleşmemizin ilgili hükümlerini dikkate alarak faaliyetlerine yardımcı  olmak ve 2021 yılı faaliyet sonuçlarının görüşüleceği olağan genel kurul toplantısına kadar görev yapmak üzere 10.08.2021 tarihli Yönetim Kurulu  Kararıyla teşkil edilen Şirketin İcra Kurulu’na Mali İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak Sayın Zeki Onur Aytekin’in atanmasına karar vermiştir. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:33 pm

GWIND, Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-17.1 ” Kurumsal Yönetim Tebliği” (Tebliğ) hükümleri doğrultusunda, bağımsız yönetim kurulu üyesi adayı olmak üzere Şirkete başvuran Sayın Hüseyin Faik Açıkalın ve Sayın Ozan Korkmaz’ın başvurusunu değerlendiren Yönetim Kurulu, Tebliğ hükümleri çerçevesinde daha önce Yönetim Kurulunun 10 Ağustos 2021 tarihli kararı uyarınca Aday Gösterme 
Komitesi’nin görevlerini de üstlenmiş olan Kurumsal Yönetim Komitesi’nin raporunu değerlendirerek, adı geçen kişilerin 21 Aralık 2021 tarihinde yapılacak Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda bağımsız yönetim kurulu üyesi adayı oldukları hususunu kamuoyuna sunmuştur.

Sami Konyalı
Sami Konyalı
Ekim 18, 2021 11:02 am

Halka arz olduğundan beri düşüyor hisse yatırdığım paradan geriye sadece pul kaldı uzak durun ganyotçunun dediği gibi kaçın kaçın