HATEK Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ HATEK için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


HATEK Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; HATEK Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ HATEK Hateks Hatay Tekstil İşletmeleri A.Ş. Hakkında Bilgi

Tam entegre olan Hateks, ev tekstili ihracatçılığı yapan büyük bir üretim şirketidir. Şirketimiz 1973 yılında Antakya, Hatay / Türkiye’de kurulmuştur.

İhraç edilen ana ürünlerimiz Havlu, Bornoz, Paspas, Pamuktan ve Pamuk karışımlı iplikler, boyanmış Gazeli ve Merserize ipliktir.
Tüm aşamalar, en iyi pamuk lifinin satın alınmasından son ürüne ve paketlenmesine kadar tek bir çatı altında yapılmaktadır.

Entegrasyon, ürün kalitemiz ve servisimizdeki temel noktadır. Pamuk lifleri bünyemizdeki iplik eğirme bölümümüzde eğrilmekte ve ayrıca tüm dokuma, boyama bitim ve konfeksiyon işlemleri fabrikamız bünyesinde yapılmaktadır.

Aynı iplikler ayrıca ihraç edilmekte, yerli ve yabancı dokuma endüstrisini de içerisine alan uzun süreli çalıştığımız müşterilerimiz, yüksek kalite değerindeki ürünlerimizin garantisidir.

Tam entegre ürün zincirimizde kapasite ve yenilik bakımından sürekli olarak geliştirilen son teknoloji ürünü modern makineler (ortalama 3 yıllık) kullanılmaktadır.

Havlu ve bornozların kumaş testleri ve konfeksiyondan paketlemeye kadar olan sürekli kalite kontrolleri müşteri memnuniyeti ve geliştirilmiş bir kaliteyi garanti eder.
 
Üretim araçlarımız ve sipariş yönetim sürecimiz, her kesimden müşterilerimizin (toptan satış firmalarından büyük çaplı perakendecilere ve büyük marketler zincirlerine veya Avrupa ve Kuzey Amerika’da bulunan ünlü tekstil markalarına dek uzanan bir yelpaze ile) taleplerini karşılayabilecek düzey ve yeterlilikte esnekliğe sahiptir.

40 yıla dayanan tecrübemiz ile hem yurtiçi hem yurtdışı tekstil endüstrisine yaptığımız hizmetler ile ana hedefimiz; Üstün nitelikli ve eğitilmiş personelimiz ve tümüyle bütünleşmiş felsefemiz ile İhracat pazarında yüksek kaliteli üretici olarak bilinmektir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Hatayli can
Hatayli can
Kasım 2, 2021 7:50 pm

Hatayliyiz tekstlciyiz devam yukselicek ytd