ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.


HEKTAŞ için Karar Zamanı Yaklaşıyor Mu

21 Kasım işlem gününde üçüncü kez taban olan HEKTS’da karar gününe yaklaşıyor muyuz. KONTR ve GESAN’ın taban çözerek tavan olması umutları yeşertse de HEKTAŞ’ın bugünki performansı yatırımcısı için hayal kırıklığı oldu. Gelin HEKTAŞ için Karar Zamanı Yaklaşıyor Mu sorusunun cevabını grafiklerde arayalım. Daha etraflı Hektaş analizimiz için HEKTS Hektaş Tamam Mı Devam Mı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Mumların İzinde

21 Kasım’ı tabanda 36,5 milyon lota yakın emirle kapatan Hektaş, yarın gün içi işlemlerde önemli bir tutunma noktası olabilecek 34,50 seviyelerini test edebilir. Bu seviyenin de çalışmaması ve tabanda kapanışlar 31,80 daha altta ise 27,89 seviyelerine kadar sert düşüşleri beraberinde getirebilir. 34,50 üzerinde kapanışlarda 47 lira seviyelerine kadar yükseliş beraberinde gelebilir. 47 üzeri kapanışlar ise günlük SuperTrend’in yönünü AL’a çevirecektir. İlgili değerlendirmeleri yaptığım görsellere alt taraftan erişebilirsiniz.

HEKTS Hektaş hisse senedi için özel olarak hazırlanmış içerik akış sayfamızdan: Twitter, YouTube, Tradingview ve KAP gibi sitelerden akan verilere ulaşabilirsiniz. HEKTS içerik akış sayfasını ziyaret etmek için Tıklayın

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments