HUBVC Hisse Yorum Analiz ve Videolar


HUBVC Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; HUBVC Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ HUBVC Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, gelişme potansiyeli taşıyan erken aşama teknoloji girişimlerine finansman ve geniş kapsamlı destek sağlayarak global çapta başarılı olmalarını hedeflemektedir.
Başarısızlık oranlarının %80’leri bulduğu erken aşama girişimcilik dünyasında Hub GSYO başarıya giden yolda girişimlere, Türkiye’de veya yurtdışında bulunan fonlardan Seri A yatırımı alabilecekleri seviyeye gelene kadar gerekli desteği vererek önemli bir kaldıraç rolü oynamaktadır.
Hub GSYO tecrübeli yönetim ekibi ve alanında kendini kanıtlamış mentor ağı sayesinde ürün-pazar uyumu, strateji, fiyatlama, pazarlama, yeni müşterilere erişim, ekibin geliştirilmesi, finansal planlama, satış kanalları geliştirme, globale açılma, yeni yatırımcılara erişim gibi birçok konuda yatırım yapılan girişimlerin büyümesine destek sunmaktadır.
Yapılan ilk yatırımdan itibaren girişimlere gelişme imkanı sağlayan, pazar araştırmasından ekip çalışmasına, muhasebeden ürün gelişimine kadar bir çok konuda, girişimin büyümesine ve globalleşmesine destek sunmaktadır.
Yatırım yapılan şirketlerin yol haritalarının çizilmesinde katkı sağlayarak pazardaki rekabet gücünü artırmak, operasyonel performanslarını güçlendirmek ve yeni yatırımcılara erişimini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Hub GSYO son 5 yılda 16 girişime 28 Milyon TL’nin üzerinde yatırım gerçekleştirmiştir.
Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., 25.09.2006 tarihinde  “Marbaş B Tipi Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.” ünvanı ile İstanbul’da kurulmuştur. 2012 yılında yapılan değişiklik ile birlikte ünvanı “Gedik Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.” olarak değiştirilmiştir. Son olarak yapılan değişiklik ile de 21.05.2018 tarihinde şirketin ünvanı “Hub Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.” olarak değiştirilmiştir.
Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
6 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Keremkadiköy
Keremkadiköy
Ocak 23, 2022 10:44 pm

20 ay oldu 20 den aldim derin hisse ve bogac goncu Allaha havale ediyorum sieri

onebyte
onebyte
Ocak 24, 2022 12:19 am
Reply to  Keremkadiköy

yatacak yerleri yok bunların, enflasyon etkisi ile belki aldığımız yere gelir diye beklemekten başka çare yok…

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 23, 2021 11:36 pm

HUBVC, Şirketin 21.12.2021 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile; 
Web tabanlı platform üzerinden dijital üretim alanında yenilikçi ürün ve iş modelleri sunan teknoloji firması Tridi Teknoloji A.Ş.’ne (“Tridi”) 100.000 ABD Doları yatırım yapılmasına ve yatırım sonrası Tridi’nin 513.676,77 TL olan sermayesinin %5’ine karşılık gelen toplam 25.683,84 TL nominal değerde pay edinilmesine karar verilmiş, 22.12.2021 tarihinde söz konusu 100.000 ABD Doları ödeme yapılmıştır. 
Ayrıca mevcut Tridi ortakları Çınar Topaloğlu, Onur Keskin, Sultan Nur Bulut, Mehmet Duruk ve Can Onart ile yapılan Hisse Devir Sözleşmesi ile toplam 1.284,19 TL nominal değerde pay iş bu ortaklardan bila bedel olarak devir alınmıştır. 
Edinilen bu bedelsiz paylar ile birlikte Şirketin Tridi’de sahip olduğu payların nominal tutarı toplamda 26.968,03 TL ve %5,25 oranında olmaktadır. 
Süreç Tridi’nin 22.12.2021 tarihli olağanüstü genel kurulunda alınan kararların tescili ile tamamlanmış olacaktır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 19, 2021 1:24 pm

HUBVC, 01.03.2021 tarihli açıklamada yer verildiği üzere; 
İştiraki olan Genz Biyoteknoloji A.Ş’nin yürüttüğü Covid-19 Antikor Tayini İçin Opto Akışkan Yöntem ile Çalışan Bir Bakım Noktası Testi (Point-Of-Care Test) Cihazı isimli TÜBİTAK projesi kapsamında yapılan çalışmalara paralel olarak İştiraki tarafından, COVID-19 enfeksiyonundan iyileşen ve/ veya aşılanan kişilerde geliştirilen koruyucu bağışıklık cevabının (IgG antikor) tespitine yönelik geliştirilmiş Anti-Sars Cov2 IgG ELISA test kitleri üretimi çalışmasına ilişkin olarak, söz konusu Elisa Test Cihazı’nın 98/79/EC Avrupa Birliği direktifleri gereği CE belgesi alınmış olup, yurt dışında ve araştırma amaçlı yurt içinde satışa başlandığı; Point-Of-Care Test (POCT) cihazının ise ticarileştirilmesi çalışmalarının devam ettiği,bilgisi edinilmiştir. 

Ekrem kara
Ekrem kara
Kasım 3, 2021 8:41 pm

15-17 arasi olmasini bekliyorum nasip beklemedeyiz ytd…

Besim
Besim
Kasım 3, 2021 7:53 pm

anlik kar zararim esit yarin satmayi dusunuyom tabi az yukselirse ytd