İDEAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ İDEAS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


IDEAS Idealist Danışmanlık A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; IDEAS Idealist Danışmanlık A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ IDEAS Idealist Danışmanlık A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

İdealist Danışmanlık A.Ş. olarak Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık hizmetleri sunan bir yönetim danışmanlık şirketiyiz. Danışmanlık odağımız ile birlikte sunduğumuz hizmetler arasında; eğitim, fasilitasyon, yönetici konferansları ve uluslararası yönetici eğitim ve gelişim programları yer almaktadır.
 
Bugün İdealist Danışmanlık olarak, Yüksek Performans Modeli ve dünyaya yetişen değil, dünyanın önünde giden bir Türk iş dünyası yaklaşımıyla ülkenin en güçlü Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları danışmanlığı şirketlerinden biriyiz. İş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığımız şirketlerin endüstrilerine, özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre farklı ürünler ve çözümler sunmayı amaçlarız.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:34 pm

IDEAS, Bağlı ortaklığı olan İdeal Data Finansal Teknolojiler A.Ş. “İDEAL DATA” ile unvan benzerliği nedeniyle 22.11.2021 dün yapılan açıklamaların gerek yatırımcılar gerekse medyada yanlış anlaşılmaya sebep olduğu tespit edilmiş ve Şirket ilave açıklamaya ihtiyaç duymuştur. 
Bu çerçevede Şirket tarafından alınmış herhangi bir sermaye artırımı kararı söz konusu değildir. Bağlı ortaklığı İDEAL DATA’nın çalışanlarına pay edindirme kapsamında 10 milyon TL olan sermayesinin şarta bağlı 11 milyon TL’na artırması planlanmaktadır. Diğer taraftan yine bağlı ortaklığı İDEAL DATA’nın halka açılması için gerekli çalışmalara başlanmasına ve gerekli prosedürün yerine getirilmesine karar verilmiştir. 

Şenol
Şenol
Kasım 2, 2021 7:53 pm

İdealistim ve yukselecek bu hisse cok eminimmmmm ytd