İHEVA Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ İHEVA için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


IHEVA İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; IHEVA İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ IHEVA İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (İHEVA), kuruluşundan bugüne insan sağlığı ve temel ihtiyaçlarını esas alarak ev hayatını kolaylaştıran pek çok küçük ev aleti üreterek yaygın ve etkili bir biçimde tüketici ile buluşturmaktadır.

Güçlü teknik kadrosu ile Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.900m2 kapalı alana sahip tesislerde faaliyetlerini sürdüren Şirket, Temizlik Robotu Fabrikası, Su Arıtma Cihazı Fabrikası, Şofben ve Halı Yıkama Fabrikası, Plastik Enjeksiyon Üretim Tesisleri ve Karbon Dolum Tesislerinde üretim yapmaktadır.

İHLAS İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
Ürün yelpazesinde; temizlik robotu, “reverse osmosis” su arıtma sistemleri, banyo şofbeni, halı yıkama makinesi ile çaymatik bulunan İhlas Ev Aletleri, ürünlerini; Aura, Aura Cleanmax, Aura Roboclean, Aura Cebilon, Aura QVac, Aura Livac, Aura Wdry markaları ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. IHEVA, pazarlama faaliyetlerini, distribütör firma İhlas Pazarlama A.Ş.’nin yaygın bayi ağı ve satış kanallarıyla yurt içinde müşterilere ulaştırırken, yurt dışı faaliyetlerini de çeşitli dağıtım kanalları aracılığıyla yürütmektedir.

BİREBİR PAZARLAMA İLE MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNE HIZLI ÇÖZÜM
Saha pazarlama ekibinin müşterilerini ürün ve hizmetlerle ilgili bilgilendirmesi sonucunda ortaya çıkan müşteri beklentileri, doğrudan İhlas Ev Aletleri’ne aktarılmaktadır. Elde edilen bilgilerle geliştirilen çözümler anında müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
enes
enes
Kasım 3, 2021 8:55 pm

İhlastan ne beklersin ki hep ayni …..

lefter
lefter
Eylül 28, 2021 12:29 pm

bildiğin ihlas grubu şirketi…