IHGZT Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ İHGZT için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


IHGZT İhlas Gazetecilik A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; IHGZT İhlas Gazetecilik A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, Youtube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ IHGZT İhlas Gazetecilik A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Yayın hayatına 22 Nisan 1970 tarihinde başlayan Türkiye Gazetesi (www.turkiyegazetesi.com.tr), kuruluşundan bugüne sahibi ve yayın politikası değişmemiş tek ulusal gazete olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Türkiye Gazetesi, gerçek ve doğru habercilik anlayışına sahip, basın-yayın ahlak ve ilkelerini tavizsiz uygulayan, evrensel ve çağdaş değerlere bağlı yayıncılık çizgisini benimseyen bir gazete olma özelliğini korumaktadır.
Türkiye Gazetesi, tecrübeli yönetim anlayışı, istikrarlı yayın çizgisi, marka bilinirliği ve kuvvetli okuyucu tabanı ile rekabet gücü yüksek bir yayın organı olarak medya sektöründe yer almaktadır.
2008 yılında başlatılan ve 2009’da tamamlanıp pekiştirilerek kurumsallığı sağlanan “yeni içerik ve yeni görünüm” kapsamında gazetenin sayfa düzeni ve tasarımı tamamen yenilenmiştir. Türkiye Gazetesi, sosyal sorumluluk kapsamında Türkiye’nin ilk ve tek çevre ekoloji sayfası “Ediz Hun’la Yeşil Sayfa”yı ve ilk defa engellilere yönelik ve onlara iletişim platformu sağlayan bir sayfa olan “TESYEV’le Engelsiz Sayfa”yı, gençlerimizin topluma faydalı fertler olarak yetişmesini hedefleyen “Genç Türkiye” sayfasını, interaktif özellikte fonksiyonel bir “Sağlık Sayfası”nı yayına almıştır.
Türkiye Gazetesi, içeriğin yanı sıra güçlü bir teknik ve dağıtım altyapısına da sahiptir. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Trabzon ve Antalya’da baskı tesisleri bulunan Türkiye Gazetesi’nin sadece İstanbul tesisinin kapasitesi saatte 55,000 adet gazetedir. Ankara, İzmir, Adana, Trabzon ve Antalya’da bulunan baskı tesisleri sayesinde, yerel haberlerle desteklenen sayfalar üreterek her bölgenin gündemine hitap edilmektedir.
İhlas Gazetecilik A.Ş. bünyesindeki matbaa işletmeleri ile yayın yönetiminin entegrasyonunu güçlendiren yeni yapı, ulusal ve yerel gazetelere, yayınevlerine ve reklam ajanslarına verilen baskı hizmetinin daha nitelikli hale gelmesini sağlamıştır.
Şirket dinamiklerini çok daha aktif hale getiren bu yeni yönetim modeli, grafik tasarımdan baskıya kadar komple baskı çözümleri sunma imkanı sağlamıştır. Ulusal ve yerel gazetelerin yanında birçok dergi, insert, broşür ve kitabın baskıları da baskı tesislerinde yapılmaktadır.
Türkiye Gazetesi, bayiden satışın yanı sıra, elden dağıtım modelinin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olarak, ev ve işyerlerine doğrudan gazete dağıtımı yapmaktadır. Dünyada özellikle A.B.D. ve Japonya’da çok yaygın olarak uygulanan elden dağıtım sistemi, okuyucu ile sağlam bir iletişim kurmakla beraber satış istikrarı da getirmektedir. Elden dağıtım ağı aynı zamanda İhlas Grubu’nun pazarlama faaliyetlerine önemli bir müşteri tabanı sağlamaktadır.
Resmi Sayfa ve Metin Kaynağı Tıklayın

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
8 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:45 am

IHLAS,IHGZT, İştiraki olan İhlas Gazetecilik A.Ş.’nin sahip olduğu İstanbul ili, Avcılar ilçesi, Firuzköy Mahallesinde, 636 Ada, 3- 4-5 Parsellerde yer alan toplam 18.541 m² yüzölçümlü arsa için, hasılatın %39’u arsa sahibine ait olacak şekilde hasılat paylaşım sözleşmesi imzalanmıştır. Arsa sahibine proje sonuna kadar ödenecek asgari taahhüt edilen hasılat payı tutarı 195.000.000 TL’dir. 
Söz konusu arsalarda geliştirilecek Bizimevler markalı gayrimenkul projesine 2022 yılı içerisinde başlanılması planlanmaktadır.

Last edited 9 ay önce by KAP Bildirim
Barbarossa
Barbarossa
Kasım 8, 2021 3:33 pm

parayı toprağa gömmüşsüz.

IHGZT, İstanbul ili, Avcılar İlçesi, Firuzköy Mahallesi 636 Ada 3 Parselde kayıtlı toplam 9.270,42 m² alana sahip arsa yatırım amaçlı olarak 52.565.000 TL bedel ile 04.11.2021 tarihinde peşin olarak satın alınmıştır. 
IHGZT, İstanbul ili, Avcılar İlçesi, Firuzköy Mahallesi 636 Ada 4 Parselde kayıtlı toplam 5.562,64 m² alana sahip arsa yatırım amaçlı olarak 31.506.793 TL bedel ile 04.11.2021 tarihinde peşin olarak satın alınmıştır. 
IHGZT, İstanbul ili, Avcılar İlçesi, Firuzköy Mahallesi 636 Ada 5 Parselde kayıtlı toplam 3.708,77 m² alana sahip arsa yatırım amaçlı olarak 21.006.473 TL bedel ile 04.11.2021 tarihinde peşin olarak satın alınmıştır. 

Ahmet
Ahmet
Kasım 3, 2021 2:33 am

bu resmen zarar vermek icin kurulmus bir hissedir bundan uzak durun bence sakin almayin bosa hevestir bu ytd..

bedirhan
bedirhan
Kasım 3, 2021 2:32 am

tatlıcı sen tam bir .avşaksın.
seni buradada analayım da cümle alem nasıl bi oç olduğunu bilsin

Sami Konyalı
Sami Konyalı
Ekim 18, 2021 11:08 am

Bu kağıt hissedarına zarar vermek için yapılmış başka bir açıklaması olamaz bir abimin kağıtta 150.000 tl si vardı adamın şuan 50.000 tl si kaldı vallahi intihar etmesin diye sabah akşam başında nöbet tutuyoruz. Ne zaman ne olacağı belli değil zaten gazetemi kaldı boşverin kesinlikle yaklaşmayın

Fiyat Tahmini
0,60
nuhmaduru
nuhmaduru
Ekim 18, 2021 11:14 am
Reply to  Sami Konyalı

yok 0,06 kuruş

lefter
lefter
Eylül 28, 2021 12:26 pm

4-5 tl den 1 liraya mükemmel performans