İNFO Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ İNFO için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


INFO Info Yatırım A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; INFO Info Yatırım A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ INFO Info Yatırım A.Ş.Hakkında Özet Bilgi

1994 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında faaliyet gösteren İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tüm yetki belgeleri ile bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet vermektedir.
 
İnfo Yatırım bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım – satım aracılığının yanı sıra, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri sunmaktadır.
 
İnfo Yatırım, Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ve Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri’nde aracılık hizmeti vermekte olup, faaliyet gösterdiği alanlarda etkinliğini giderek artırmaktadır.
 
30.09.2011 tarihinde halka arz edilen şirket Borsa İstanbul’da İNFO koduyla işlem görmektedir.
 
Güçlü özsermayesini, piyasalardaki tecrübe ve uzman kadrosunu teknolojik altyapı ile birleştiren İnfo Yatırım, Genel Müdürlük haricinde tamamı 2019 Nisan dönemi sonrası sonrası açılan İstanbul’da Ataşehir, Bakırköy Beşiktaş, Beylikdüzü, Etiler, Mecidiyeköy, Göztepe, Göktürk ve Tuzla, Ankara’da Ankara, Çankaya ve Söğütözü ile Balıkesir, İzmir, Kırıkkale, Samsun, Bursa ve Adana İrtibat Büroları aracılığıyla 19 noktada hizmet vermektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 19, 2021 1:25 pm

INFO,ANELE, Sermaye artırımına aracılık ettiği Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.’nin 18 – 19 Kasım 2021 tarihlerinde 2 işgünü süre ile Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasada satışa sunulan ve rüçhan haklarının kullanılmasının ardından kalan 181.109,903 TL nominal değerli paylarının tamamının satışı bugün itibarıyla tamamlanmıştır. 

Aslan bey
Aslan bey
Kasım 3, 2021 9:03 pm

5-6 olucaktir umarim nasil ytd

Tankurt manas
Tankurt manas
Kasım 3, 2021 8:59 pm

6-7 olmasini beklemekteyiz ancak oyle satarim ins olur ytd..