İSGSY Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ İSGSY için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


ISGSY İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ISGSY İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ISGSY İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Hakkında Bilgi

İş Girişim Sermayesi, büyüme potansiyeli barındıran niş alanlarda, büyüme evresindeki orta büyüklükteki şirketlere ortak olmak suretiyle finansman ve katma değer sağlayan “akıllı sermaye”yi temsil eder.
İş Bankası Grubu içerisinde bir girişim sermayesi fonunun kurulması fikrinin olgunluk kazanmasıyla Dünya Bankası’ndan da destek alarak 2000 yılında kuruluşumuzu tamamladık. Girişim sermayeciliğinde en önemli unsur olan kadro oluşumunu bir yıl içinde tamamlayarak yatırım projelerini değerlendirmeye başladık.
Yüksek büyüme potansiyeline sahip KOBİ’leri, sermaye ihtiyaçlarını karşılayarak gelişimleri süresince destekliyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana girişimcilere büyüme finansmanı sağlıyor ve yol haritalarını yapılandırmada kurumsallık, strateji belirleme, iyi yönetim, etkinlik, verimlilik gibi ana eksenlerde iyileştirmeler sunuyoruz. Girişimcilerle profesyonel sermayeyi birbirine bağlıyoruz.
Amacımız ortak olduğumuz şirketlerin operasyonel performanslarını yukarı taşımak, rekabetçi duruşlarını güçlendirmek ve böylece piyasa değerlerini artırmaktır.
Söz konusu performansın en önemli göstergesi olan yatırımlarımızın yıllık bileşik getiri oranı Türkiye ve dünya ortalamasının üzerindedir.
17 Giriş 11 Çıkış olmak üzere gerçekleştirdiğimiz 28 işlem ile, işlem bazında Türkiye’de piyasa liderliğimizi sürdürüyoruz.
2004 yılından bu yana borsaya kote bir şirket olarak yatırımcılara şirketimizin faaliyetlerine ortak olabilmeleri için imkan sağlıyoruz.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments