İSYAT Hisse TradingView Analizleri

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

ISYAT İş Yatırım Ortaklığı A.Ş. için Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • Bu grafik fiyat hareketini izlemek için düzenlenmiştir. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
  • —-OLASI ALIM BÖLGELERİ—- ———————————– 4,21 ——> 1/3 Oranında 1.Alım Bölgesi 3,28 ——> 1/3 Oranında 2.Alım Bölgesi 2,40 ——> 1/3 Oranında 3.Alım Bölgesi —-OLASI HEDEFLER—- —————————- 6,94 ——> 2/3 Kar Al Bölgesi 9,68 ——> 1/3 Kar Al Bölgesi Yatırımcı Tavsiyesi Değildir !!!!! Çalışmalar Sadece Takip Amaçlıdır…
  • ISYAT Günlük Teknik Analiz Günlük teknik indikatörler POZİTİF durumdadır. Sanal Portföyümüze eklenmiştir. Fiyat: 4,52 Dirençler: 4,60 – 4,70 Destekler: 4,38 – 4,26 – 4,14 Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır. TEKNİK İNDİKATÖRLERİ OLUMLU OLAN ANALİZLERİMİZİ KAÇIRMAMAK İÇİN LÜTFEN TAKİPTE KALINIZ
  • Arkadaşlar merhaba, Bu akşam analizini yapacağım diğer bir hisse ISYAT olacak. 04.11.2022 tarihi itiabriyle 4.42 fiyat seviyesinden kapatan bu hissemizde, MACD güvenli bölgede az da olsa mavi turuncunun üzerinde, Momemntumda çok kuvvetli olmasada yeni yeşil bar oluşmaya başlamış, Hacim ortalama altında, Stokastik RSI ya göre 4 saatlikte yeni kesişim gerçekleşirken günlükte ise alta doğru yönelmeye başlamış, Pozitif yönsel gösterge negatif yönsel gösterge üzerinde ve ADX değerimiz ise sabit durumda, RSI ya göre yönünü yukarı doğru çevirmiş ve hem 4 saatlik hem de günlükte 22 günlük HO 66 gün ile sınır durumda, WT indikatörüne gçre ise saatlikte AL 4 saatlik ve […]
  • ISYAT teknik analiz çalışması Haftalık periyotta fincan oluşturmuş ve aynı zamanda günlükte de fincan var İlk olarak 4.60 seviyesinin geçilmesi ile birlikte günlükteki fincan hedefi ve fib seviyesi olan 5.10 civarı hedeflenir. Orta vadede haftalık fincan hedefi ve fib hedefi olan 6.60 seviyesi beklenebilir. Destek ve direnç seviyeleri grafikte belirtilmiştir.
  • İşyatırım çanak kulp kırılımı ile 3. dalga takip edilebilinir. Stop seviyeleri kulp altı
  • Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir , lütfen grafiklere bakarak al sat yapmayınız .
  • Şuan formasyonun bitmesine çok az bir süre kalmış görünüyor kısa vadede güzel yerlere geleceğini düşünüyorum kıyı köşede kalmış bir hisse herkese bol kazançlar.
  • İş yatırım için hedef fiyat 4.75 ön görmekteyiz. Verilen bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir kişisel gelişim amaçlı çalışmalardır.
  • Hem çanak hem yükselen üçgen görüntüsüne istinaden uygun durumdadır. Tüm ortalamalarının üzerindedir. Çok ciddi bir temettü hissesidir. YTD.