IZMDC Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ İZMDC için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


IZMDC İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; IZMDC İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ IZMDC İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. uzun hadde mamulleri üretmek amacı ile 1975 yılında kurulmuştur. Modern haddehane tesisleri 1983’te, çelikhanesi ise 1987 yılında işletmeye alınmıştır. Aliağa ağır sanayi bölgesinde 500 bin m2’nin üzerinde bir alanda üretimini sürdürmektedir. Teknoloji, kalitesi ve üretimini daha da ileriye taşımak için, İş Bankası’ ndan devralındıktan sonra yapılan yatırımlar sonucunda çelikhane üretim kapasitesi 1.400.000 ton/yıl, çubuk haddehane üretim kapasitesi 900.000 ton/yıla çıkarılmış, 2013 yılında 400.000 ton kapasiteli orta profil haddehanesi devreye alınmıştır.
Türkiye’de ark ocakları ile üretim yapan firmalar arasında önde gelen kuruluşlardan biri olan İDÇ, Şirket kültürü, çağdaş yönetim prensipleri, nitelikli personeli, kalitesi, güçlü finans yapısı ve ulaştığı yıllık cirosuyla Ege’nin ve Türkiye’nin devleri arasında yerini almıştır.
İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. hisseleri, 24.01.1986 tarihinden itibaren İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (Borsa İstanbul A.Ş.’de) işlem görmektedir. Sermayesi, 2012 yılında yapılan son artışla 375.000.000 TL ye çıkarılmıştır.

Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 8, 2021 1:23 pm

IZMDC, Üyesi bulunduğu Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’ndan (MESS) 07.12.2021 tarihi itibarıyla Şirkete ulaşan yazıya göre; Türk Metal  Sendikası ile 12.10.2021 tarihinde başlayan grup toplu iş sözleşmesi müzakerelerinin 60 günlük yasal süresi kapsamında, Türk Metal Sendikası ile  beşinci ve son görüşme bugün gerçekleşmiş olup anlaşma sağlanamadığından aynı tarih itibarıyla “Uyuşmazlık Tutanağı” imzalanarak arabuluculuk  sürecine girilmiştir. İlgili sendikalar arasında görüşmelere devam edilmektedir.

Tankurt
Tankurt
Kasım 2, 2021 7:59 pm

Demiri badtilar resmen bize demirci oldu dususteyiz ytd

yakupk
yakupk
Mart 15, 2021 3:41 pm

kan görüyorum hocam vahşet görüyorum.