KAPLM Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ KAPLM için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


KAPLM Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; KAPLM Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ KAPLM Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1976 yılında çok ortaklı bir şirket olarak kurulan Kaplamin Ambalaj, günümüze dek her alanda kendini sürekli geliştirerek sektörün önde gelen markaları arasında yerini almıştır. 80.000 ton oluklu mukavva üretim kapasitesi ile farklı sektörler için ambalaj malzemesi üretmekte ve Türkiye’nin önde gelen firmalarına ambalaj çözümleri sunmaktadır. Tarım ve gıda sektöründe yaş meyve sebze, katı ve sıvı yağlar, et, balık, yumurta, içki ve meşrubatlara, sanayi üretiminde ise kimyasal ürünler, dayanıklı tüketim malları, seramik, tekstil ve hazır giyim gibi sektörlere malzeme üretmektedir.
Kaplamin Ambalaj bünyesinde A,B,C,E,B+C (dopel), A+C+B (triplex) dalga cinslerinde üretim yapılabilmektedir.
2005 yılında üretimine başlanılan triplex (A+C+B) ürün ile heavy-duty ambalajlar üretilerek, otomotiv yedek parça, döküm, plastik gibi ağır sanayi sektörlerine de hizmet verilmeye başlanmıştır.
Farklı ebat ve teknik özelliklere sahip makine parkuru sayesinde çok geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilmektedir.
24.157 m²’si kapalı olmak üzere toplamda 50.348 m²’lik alan üzerinde üretimine devam eden firma verdiği eğitimlerle 190 kişilik mavi ve beyaz yakalı personelini sürekli geliştirmekte ve bu yapısı ile sektörde okul konumunda bulunmaktadır.
Şirket zamanında teslimat, ürün ve baskı konusunda mükemmeliyet ile müşteri odaklı üretim, satış ve sevkiyat anlayışını misyon edinmiştir. Sürekli eğitim programlarıyla desteklenen genç ve dinamik kadrosuyla ambalaj sektöründeki 40 yıllık deneyimini, mükemmeli arayan müşterilerine sunmaktadır.
Bünyesinde bulunan gelişmiş kalite laboratuarında giriş ve çıkış kalite kontrol faaliyetlerini kesintisiz ve titizlikle uygulayarak ürün kalitesini garanti altına almaktadır. 1994 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikası ile sürdürülen kalite yolculuğu 2012 yılında alınan BRC/IOP (Ambalajda Gıda Güvenliği) sertifikasıyla taçlanmıştır.
Kaplamin Ambalaj, ekonomik ve sosyal sorumluluklarının yanı sıra %100 geri dönüşümü için var gücüyle çalışarak çevreye karşı olan sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getirmektedir.
Tasarım bölümünde müşteri ihtiyaçları en hızlı ve uygun şekilde karşılanmaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
6 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 29, 2021 1:09 pm

KAPLM,KUTPO…Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı  Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında KAPLM.E ve KUTPO.E payları 29/11/2021 tarihli  işlemlerden (seans başından) 28/12/2021 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa  satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 22, 2021 2:15 pm

KAPLM, 29.09.2021 tarihli yönetim kurulu kararına istinaden “İştirak modeliyle kolaylaştırılmış usulde kısmi bölünme”ye ilişkin özel durum açıklaması yayınlanmış, Duyuru Metni’nin onayı için de 06.10.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuru yapılmıştı. Sermaye Piyasası Kurulu’na yapılan başvurunun onaylandığına ilişkin SPK onaylı duyuru metni, bölünme planı ve bölünme raporu yayımlanmıştır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 19, 2021 1:25 pm

KAPLM, Firma bünyesinde Sürdürülebilirlik Birimi kurulmuş ve Çukurova Kağıt ve Ambalaj Grubu ‘na bağlı diğer şirketlerle de koordine bir şekilde çalışma yürütülebilecek yapı oluşturulmuştur. Kaplamin A.Ş. personeli olan Sayın Elvin ERİL Sürdürülebilirlik Birim Yöneticisi olarak atanmıştır. 
Ayrıca, hali hazırda kömür kullanılarak buhar elde edilirken, doğalgaz kullanımına geçilmesi için yapılan yatırım çalışmalarının 2022 sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır. 

Cansu
Cansu
Kasım 3, 2021 8:13 pm

Yarin yukselmesini bekliyorum ona gore saticam nasip ytd

Veli
Veli
Kasım 2, 2021 8:14 pm

Eldekilerle devam kaybetmek yok yarin saticam yukselmeni bekliyoeum ytd